Blog

Premiera: Moduł Podzlecania w systemie iwarePRINT 2.0 – DOKONCZYC

Opublikowano 22 grudnia 2017

Premiera [!] Moduł Podzlecania 6tym modułem w iwarePRINT. Inaczej nazywany przez nas automatycznym Dropshipping’iem dla całej branży poligraficznej. Narzędzie dedykowane do współpracy między drukarniami i agencjami reklamowymi. Moduł umożliwia min. powiększenie asortymentu bez konieczności inwestowania w park maszyn.

Moduł Podzlecania > http://podzlecdruk.pl/

Pierwsze wzmianki o nowym module zapowiadaliśmy w drugiej połowie 2016 roku. Pisaliśmy, że już wkrótce światło dzienne ujrzy najnowszy moduł, który zostanie zaprojektowany aby pomóc w zaspokojeniu specyficznych biznesowych potrzeb związanych z outsourcingiem i dropshippingiem produktów poligraficznych i reklamowych. Wyzwania, które przed nami stały i wydłużyły debiut premiery opisaliśmy w jednym z archiwalnym wpisów Wprowadzanie do Modułu Pozdlecania: cz.1, w skrócie „od narodzin pomysłu, przez jego rozwój i wyzwania jakie pojawiły się w trakcie jego realizacji”.

Skąd pomysł na moduł?

Zapotrzebowanie na moduł od dawna zgłaszali nam klienci iwarePRINT oraz drukarnie dopiero zainteresowane wejściem na rynek online. Dwa główne argumenty pojawiające się stale w rozmowach: Drukarnie stacjonarne zlecają część prac drukarniom internetowym oraz Drukarnie internetowe zlecają druk innym drukarniom internetowym. O rywalizacji i współpracy z konkurencją pisaliśmy jeszcze w 2015 roku (LINK).

Moduł Podzlecania powstał z myślą o rozwiązaniu biznesowym przeznaczonym dla tych drukarni i agencji reklamowych oraz ich partnerów biznesowych, które outsourcują procesy produkcyjne, a także dla tych, którzy współpracują lub chcieliby współpracować z innymi drukarniami oferując ich produkty na swoim sklepie on-line, jako własne, i odwrotnie.

Dla kogo jest to narzędzie i jakie daje ci możliwości?

Podzlecasz część swoich produktów na zewnątrz
Jesteś podwykonawcą i chcesz realizować produkcję dla innych drukarni i agencji poligraficznych
Chcesz wzbogacić swoją ofertę i sprzedawać na swojej stronie produkty od różnych partnerów
Chcesz to robić w sposób w pełni zautomatyzowany

Moduł podzlecania będzie rozwiązaniem skrojonym na Twoje potrzeby.

Jak to działa jeśli jesteś drukarnią, która chce udostępniać swoje produkty innym?

Przede wszystkim musisz posiadać lub uruchomić nasz system na iwareprint.pl Następnie udostępniasz swoje własne produkty innym drukarniom lub agencją reklamowym, które zainteresuje Twoja oferta. Drukarnia podzlecająca (Twój Klient) zbiera zamówienia (od swoich Klientów), opłaca zamówienie (Tobie), Ty realizujesz zlecenie. Na końcu wysyłasz zamówienie do Klienta w imieniu Drukarni podzlecającej. Zarabiasz drukując u siebie.

A jak działa kiedy to Ty podzlecasz?

Tu również musisz posiadać lub uruchomić nasz system na iwareprint.pl. Zaciągasz produkty z innych drukarni w czasie rzeczywistym. Zawsze więc widzisz aktualne cenniki. Zbierasz zamówienia, sprzedajesz produkty jako własne, które realizuje drukarnia Udostępniająca. Wysyłkę w Twoim imieniu i z Twoimi i Twojego Klienta danymi realizuje drukarnia Udostępniająca. Zarabiasz poszerzając swoją ofertę i grupę Klientów.


Główne funkcjonalności modułu

Moduł pozwala zautomatyzować podzlecanie druków i gadżetów reklamowych.
Porządkuje oraz skraca czas obsługi zleceń realizowanych u podwykonawców.
Organizuje wszystkie niezbędne dane do zamówienia bezpośrednio w Twoim panelu administracyjnym.
System poinformuje o opłaceniu zamówienia i automatycznie przekaże zlecenia na produkcję podwykonawcy.
Wszystkie etapy zamówienia pozostają pod Twoja kontrolą – masz wgląd w poszczególne procesy realizacji zlecenia, aż do jego wysyłki.

iwarePRINT jako pierwszy na rynku web-2-print umożliwia w pełni zautomatyzowaną możliwość podzlecania produktów. To również rozwiązanie dla agencji oraz drukarni, które chcą zwiększyć zakres usług bez konieczności inwestowania w nowe maszyny. O prostym i przejrzystym mechanizmie podzlecania i udostępniania produktów, obsłudze zamówień możesz przeczytać dodatkowo w artykule Workflow – Moduł Podzlecania (LINK)

Podzlecanie Uproszczone – dla tych, którzy nie korzystają z iP

I na koniec jeszcze mniejsza funkcjonalność, która cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów.

Podzlecanie uproszczone pozwala w szybki i prosty sposób podzlecać produkcję tym drukarniom, które nie korzystają z systemu iwarePRINT lub z modułu Podzlecania. W przeciwieństwie jednak do standardowego podzlecania, w podzlecaniu uproszczonym to drukarnia korzystająca z oprogramowania iwarePRINT musi przygotować produkt odpowiadający standardom podwykonawcy oraz wgrać go do swojego systemu. Sam przekaz informacji odbywa się automatycznie,drogą mailową.

Co to oznacza w praktyce? Możesz jednocześnie dodać produkt do swojego systemu i podzlecać jego produkcję dalej, jak dotychczas. Jednocześnie możesz zostać przedstawicielem tego produktu w module Podzlecania i Udostępniać go innym drukarniom korzystającym z modułu, zarabiając na marży. O technikaliach Podzlecania uproszczonego więcej możesz przeczytać w sekcji Helpdesk – Baza Wiedzy (LINK)

Bezpłatne testy przed podjęciem decyzji. Cena za moduł Podzlecania

Zasady są identyczne jak w przypadku pozostałych naszych modułów nieobowiązkowych. Udostępniamy moduł na 30 dniowy bezpłatny okres do testów. Po tym okresie, miesięczny koszt wynosi 250 zł netto. Moduł Podzlecanie można uruchomić w analogiczny sposób do uruchamiania innych modułów (zakładka w systemie Ustawienia – Abonament).

Jeśli jesteś nowym Klientem pamiętać musisz o bazowym module e-commerce, do którego możesz dobierać dowolne moduły, w tym moduł Podzlecanie. System uruchomisz na stronie iwareprint.pl , zakładka „Uruchom”.

Umów się na videokonferencję on-line z Podzlecania

https://calendly.com/iware-print-sprzedaz/modul-podzlecanie

Zarezerwuj z nami spotkanie już dziś w dogodnym dla siebie terminie. Spotkania można rezerwować z 60 dniowym wyprzedzeniem.
45 minutowa wideokonferencja on-line nt. modułu Podzlecanie w systemie iwarePRINT. Na wideoprezentacji pokażemy w jak prosty sposób Udostępniać swoje własne produkty innym, oraz jak Zaciągać produkty podwykonawcy, sprzedawać je na swoim sklepie on-line i zlecać je na produkcję. Dowiesz się również, jakie Drukarnie / Agencje Udostępniają już swoje produkty, oraz dowiesz się jak wygląda cykl i obieg zamówienia w systemie.

lub obejrzyj Webinar dedykowany Modułowi Podzlecania

DAĆ TUTAJ LINK DO WEBINARÓW

lub dedykowany bezpośrednio Podzlecaniu Uproszczonemu

Kilka przydatnych odnośników technicznych – słowo pisane

Moduł Podzlecanie – FAQ techniczny – LINK
Moduł Podzlecanie – Przewodnik po module wersja PDF – POTRZEBNY EDIT
Wprowadzanie do Modułu Pozdlecania: cz.1 – koncept – SPR
Wprowadzanie do Modułu Pozdlecania: cz.2 – działanie – SPR

Podziel się z nami swoją opinią

Sprawdź nasz moduł i poinformuj nas o odczuciach. Utworzyliśmy specjalną Kategorię na Ticketach systemowych dot. Modułu Podzlecanie. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Zachęcamy do testowania i do sugestii zwrotnych.

Ile drukarni i agencji obecnie korzysta z Modułu Podzlecania

Aktualnie w czerwcu 2020, z modułu korzysta ponad 60 drukarni i agencji reklamowych. Stały rozwój możecie śledzić na http://podzlecdruk.pl/

Link bezpośrednio do Listy drukarni,które udostępniają swoje produkty w iP : http://podzlecdruk.pl/lista-drukarni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)