Blog

Webinar: Kreator Wydruków w iP. Nowości.

Opublikowano 29 grudnia 2020

Środa, 20 stycznia 2021 r. , godz. 12:00. Pierwszy webinar w Nowym Roku przeznaczymy na nowości wprowadzone do Kreatora, na przestrzeni ostatnich miesięcy. Wydarzenie zarówno dla obecnych jak i przyszłych Klientów. Zapraszamy na spotkanie pokazujące możliwości kreatora on-line.

Podczas godzinnego webinaru pokażemy efekty naszych prac na przestrzeni ostatnich miesięcy. Od premiery Kreatora (czerwiec 2020) do dnia obecnego.

Działanie Kreatora na różnych produktach

Pokażemy jak w zależności od wybranego produktu, zmienia się scenariusz postępowania kreatora. Inne przykładowo będą scenariusze produktowe dla wizytówek, inne dla kalendarzy, jeszcze inne dla długopisów. Zaprezentujemy produkty, te stricte drukarniane, jak: wizytówki, plakaty czy kalendarze. Pokażemy również produkty, kierowane bardziej do agencji reklamowych, jak: kubki czy długopisy.

Powiemy jak tworzyć szablony graficzne do Kreatora

Omówimy kilka szablonów graficznych przygotowanych wcześniej przez nas. Pokażemy jak działa pusty szablon, jak i te wypełnione grafiką. Dzięki tym dwóm funkcjonalnościom, Klient może modyfikować projekty graficzne z przygotowanych przez nas szablonów graficznych, lub też, tworzyć projekt graficzny zupełnie od zera, z wykorzystaniem funkcji „Pusty Szablon”.

Dołożymy słów kilka o technikaliach

Pokażemy jak działają linie bezpieczeństwa, składania i cięcia. Ustawienia DPI, działanie Impozycji, plików podglądowych i tych do druku.

Interesuje mnie kreator, nie mam systemu IwarePrint

Na koniec, tym, którzy nie posiadają jeszcze systemu IwarePrint, podpowiemy jak wystartować ze współpracą i jak przetestować nasz system przed podjęciem decyzji. Wszystkich zainteresowanych umówimy na indywidualne spotkania on-line z naszymi przedstawicielami.

Jak zarejestrować się na wydarzenie(rejestracja wymagana)

Rejestracja odbywa się na stronie: http://webinaria.iwareprint.pl/ Na 30 min przed startem webinarium otrzymacie od nas maila wraz z linkiem do wydarzenia.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)