Blog

Jak wyjść z ofertą na rynki zagraniczne z pomocą Modułu Podzlecanie?

Opublikowano 20 października 2021

Moduł Podzlecania od samego początku swojego istnienia zapowiadał się na sukces. Każdego dnia pracujemy nad jego rozwojem, dzięki czemu korzysta z niego coraz większa liczba klientów. Aktualnie na naszym celowniku znajduje się kolejna duża funkcjonalność – Podzlecanie na rynki zagraniczne.

Najpopularniejszy moduł w naszej ofercie.

Moduł Podzlecanie, czyli jeden z 7 modułów z naszej modułowej rodziny IwarePrint, jest najczęściej wybieranym modułem w systemie IwarePrint.

Dzięki temu modułowi możecie w prosty sposób rozpocząć współpracę z ponad dwudziestoma partnerami biznesowymi, wykonując jedynie parę kliknięć.

Dla przypomnienia Moduł ten działa w taki sposób, że możecie stać się podwykonawcą i rozpocząć udostępnianie swoich produktów innym drukarniom i agencjom reklamowym korzystającym z Modułu Podzlecania. Wówczas możecie wykorzystać niezagospodarowane moce przerobowe na dodatkową działalność zwiększającą zyski w Waszym przedsiębiorstwie. Udostępniając swoje produkty innym – outsourcujecie usługi poligraficzne.

Działa to też w drugą stronę, jeżeli nie posiadacie maszyny potrzebnej do wykonania danego produktu, a bardzo chcielibyście go posiadać na swojej stronie, to z IwarePrint śpieszymy Wam z pomocą i pozwalamy na spełnienie swojego małego marzenia. W równie prosty sposób, możecie zaciągnąć produkty od innych drukarni i agencji działających w Module Podzlecania i udostępniać je na swoim sklepie on-line i sprzedawać jako swoje własne. Zaciągając produkty od innych – zaczynacie działać w dropshippingu.

W naszej rodzinie Podzlecania znajduje się aktualnie ponad dwadzieścia drukarni oraz agencji reklamowych, które udostępniają swoje produkty innym. Od produktów poligraficznych, przez gadżety reklamowe aż po wielki format. Pełną Listę Drukarni i Agencji oferujących swoje produkty możecie zobaczyć na WWW dedykowanej Modułowi Podzlecania TUTAJ.

Podzlecanie za granicę. Czy to w ogóle możliwe?

Z IwarePrint nie ma rzeczy niemożliwych, oczywiście jeżeli mówimy tutaj o rynku poligraficznym.
W ostatnim czasie bardzo intensywnie pracujemy nad podzlecaniem zagranicznym. Chcemy, aby Nasi klienci skalowali swoje biznesy, chcemy otworzyć im nowe możliwości generowania przychodów. 

Jedynym z tych sposobów jest podzlecanie na rynek niemiecki 

W naszym systemie oprócz możliwości zmiany języka całego Panelu Administracyjnego, dodawania walut zagranicznych oraz uwzględnienia podatków z innych krajów, pojawi się nowa funkcja, będzie to możliwość podzlecenia produktu na rynek niemiecki.
Nasz system posiada integrację z Sofort’em (Klarna) oraz PayPal’em, czyli systemami płatniczymi, które obsługują płatności zagraniczne. Pracujemy także nad zintegrowaniem kurierów pod wysyłkę właśnie do Niemiec. 

W wielkim skrócie, wkrótce i Ty będziesz mógł rozpocząć podzlecanie na rynek niemiecki.
W przyszłości IwarePrint będzie oferował podzlecanie także na inne rynki zagraniczne. Stale się rozwijamy i chcemy to umożliwić także naszym klientom.

Jak zacząć podzlecać na rynek zagraniczny?

Najważniejsze jest to, aby posiadać nasz system, czyli dokładniej: Moduł E-commerce oraz Moduł Podzlecanie, te dwa moduły umożliwią Ci sprzedaż na rynki zagraniczne oraz podzlecanie produktów.
Kolejnym krokiem jest odpowiednie skonfigurowanie swojego system pod kątem sprzedaży zagranicznej, a więc: dodanie odpowiedniej waluty, konfiguracja produktów pod kątem sprzedaży zagranicznej, zmiana języka na froncie sklepu, konfiguracja bramek płatniczych oraz kurierów.

My chętnie pomożemy Ci przejść przez ten najtrudniejszy etap, później pozostanie Ci tylko podziwiać efekty Naszej wspólnej ciężkiej pracy.

Już niedługo uruchomimy dla Was tę wspaniałą możliwość!
My nie możemy się doczekać, a Wy?

Webinar z Modułu Podzlecania – 27.10.2021

Korzystając z okazji, chcemy zaprosić Was na najbliższy webinar poświęcony właśnie tematyce Podzlecania, czyli Dropshipping i Outsourcing w IwarePrint – automatyzacja współpracy między drukarniami i agencjami. Data? 27.10.2021. Obecność? Obowiązkowa. Godzina? Od 12:00 do 13:00, równe 60 minut. Zapisy? Wymagane! TUTAJ!

Śledźcie aktualizacje i nasze social media!

Powodzenia,
Daniel z IwarePrint

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)