Blog

Konferencja: „3 pytania do” – Kserkop

Opublikowano 02 czerwca 2022

Przed nadchodzącym wydarzeniem “Konferencja Dropshipping i outsourcing w poligrafii” w Krakowie (10.06.2022 r) odświeżamy nasz wcześniejszy wywiad z jednym z naszych prelegentów, którzy pojawią się na wydarzeniu w Krakowie. My pytamy – Kserkop odpowiada. 3 szybkie pytania to i 3 szybkie odpowiedzi. W Drukarni Kserkop, druk realizowany jest przede wszystkim na urządzeniach HP Indigo, które dają szerokie pole do popisu jeśli chodzi o podłoża i możliwe uszlachetnienia. Kserkop działa w dropshippingu w Module Podzlecania w IwarePrint oferując swoje usługi produkcyjne.

Zarejestruj się na wydarzenia na ww. stronie WWW

Co jest Waszą najmocniejszą stroną, w czym się specjalizujecie?

Kserkop.com: Kserkop specjalizuje się w druku cyfrowo-offsetowym. Wiodącą wykorzystywaną technologią w zakresie druku jest HP Indigo. Specjalizujemy się w usługach typu photo printing, ale również commercial printing (czyli druk dla biznesu, np. wizytówek, zaproszeń, metek czy katalogów).

Drugi obszar naszej działalności w zakresie poligrafii to współpraca z dużymi e-commerce i pozyskiwanie od nich zamówień na usługi druku.

O czym powiecie na wydarzeniu w 2-3 zdaniach podczas Waszej części?

Kserkop.com: Na wydarzeniu opowiemy przede wszystkim o ofercie skierowanej do agencji reklamowych, małych i dużych przedsiębiorstw, pragnących zautomatyzować procesy wydruku zleceń dla swoich klientów, przy wykorzystaniu naszego nowoczesnego parku maszynowego. Istotną kwestią będzie również informacja o naszej platformie w2p Olleprint.pl oraz przedstawienie grupy docelowej do współpracy.

Jakich Partnerów chcecie pozyskać do współpracy dzięki wydarzeniu i co sobie obiecujecie po samym wydarzeniu?

Kserkop.com: Naszym celem będzie poznanie nowych potencjalnych partnerów biznesowych, wymiana doświadczenia w branżowych spotkaniach.

Dziękujemy za rozmowę!

Konferencja Dropshipping i outsourcing w poligrafii 10.06.2022 (Kraków). Rejestracja na bezpłatne wydarzenie wymagana: https://iwareprint.pl/konferencje

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)