Blog

Konferencja: „3 pytania do” – drukujtaniej.pl

Opublikowano 25 maja 2022

Przed nadchodzącym wydarzeniem “Konferencja Dropshipping i outsourcing w poligrafii” (27.05 – Chorzów, 10.06 – Kraków) odświeżamy nasz wcześniejszy wywiad z jednym z naszych prelegentów. My pytamy – Drukujtaniej.pl odpowiada. 3 szybkie pytania to i 3 szybkie odpowiedzi.  Drukujtaniej.pl to doświadczeni introligatorzy z nowoczesnym parkiem maszyn drukujących. Zamówisz u nich książki, katalogi, foldery i albumy. Właśnie wchodzą na rynek z ofertą dla branży HoReCa.

Zarejestruj się na wydarzenia na ww. stronie WWW

Co jest Waszą najmocniejszą stroną, w czym się specjalizujecie?

Drukujtaniej.pl: Specjalizujemy się w realizacji niskonakładowych zleceń wymagających złożonego i często nietypowego wykończenia w introligatorni np. wycięcia w dowolne kształty, oklejenia na tekturze lub niestandardowego sposobu łączenia.

O czym powiecie na wydarzeniu w 2-3 zdaniach podczas Waszej części?

Drukujtaniej.pl: Przedstawimy ofertę dla branży HoReCa, której dynamiczny rozwój obserwujemy od pewnego czasu. Konieczność częstego aktualizowania produktów wykorzystywanych przez hotele i restauracje pozwala wykonawcom zarobić zarówno na przygotowaniu projektu graficznego, jak też wykonaniu finalnych produktów. Pokażemy jak pozyskać nowych klientów wykorzystując wysoką jakość i  możliwości personalizacji naszych produktów.

Jakich Partnerów chcecie pozyskać do współpracy dzięki wydarzeniu i co sobie obiecujecie po samym wydarzeniu?

Drukujtaniej.pl: Szukamy agencji i firm, które chcą poszerzyć ofertę o produkty skierowane do konkretnej branży, jaką jest branża HoReCa. Dotarcie do konkretnej grupy z dopasowaną ofertą przyniesie wymierne korzyści wszystkim stronom.

Dziękujemy za rozmowę!

Konferencja Dropshipping i outsourcing w poligrafii > 27.05.2022 (Chorzów) | 10.06.2022 (Kraków). Rejestracja na bezpłatne wydarzenia: https://iwareprint.pl/konferencje

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)