Blog

Konferencja: Dropshipping i outsourcing w poligrafii

Opublikowano 12 maja 2022

Zapraszamy na trzy wydarzenia specjalne! Konferencja: Dropshipping i outsourcing w poligrafii. Pierwsze spotkanie 20.05.2022 r. we Wrocławiu. Kolejne w Chorzowie (27.05) i Krakowie (10.06). Na spotkaniach zobaczysz możliwości pełnej automatyzacji outsourcingu i dropshippingu w IwarePrint oraz nawiążesz współpracę z innymi drukarniami i agencjami reklamowymi działającymi w tym modelu.

Reprezentujesz drukarnie i chcesz realizować produkcję dla innych drukarni lub agencji reklamowych? A może jako agencja reklamowa chcesz wzbogacić swoją ofertę i sprzedawać na swojej stronie produkty od różnych partnerów biznesowych tworząc własną drukarnie internetową?

Co zyskasz biorąc udział w wydarzeniach

 • Nawiążesz współpracę z innymi Drukarniami i Agencjami reklamowymi
 • Zobaczysz możliwości pełnej automatyzacji outsourcingu i dropshippingu w IwarePrint
 • Poznasz nasze najnowsze narzędzie: Kreator on-line oparty na szablonach

Gdzie będziemy?

20.05.2022 r. – Wrocław | 27.05.2022 r. – Chorzów | 10.06.2022 r. – Kraków

Więcej informacji na ww. stronie WWW

Wstęp i Rejestracja na wydarzenia 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest jednak ograniczona. Wymagana jest rejestracja na wydarzenie w swoim mieście. Poznaj przyszłych partnerów biznesowych i zarezerwuj obecność na konferencji.

WWW / Rejestracja https://iwareprint.pl/konferencje/ 

Organizator wydarzenia

IwarePrint 3.0 Od przeszło 13 lat współtworzymy branżę web-to-print w Polsce, jesteśmy jednym z liderów rynku. Przez lata z naszego narzędzia skorzystało i aktywnie korzysta ponad 150 firm. Mamy Klientów w każdej części Polski. Poza granicami, z naszych usług korzystają m.in drukarnie w Czechach, Słowacji, Hiszpanii, Szwecji, Węgrzech. Wśród Klientów posiadamy zarówno drukarnie offsetowe, cyfrowe, wielkoformatowe, jak i agencje reklamowe. Stale organizujemy webinary on-line, mamy swój Podcast Rozmowy w Kolorze.

Zapraszamy

# zespół IwarePrint 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

  IwarePrint Code & Design
  Umów się na prezentację systemu
  Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
  +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)