Blog

Konferencja Podzlecania Druku. 3 pytania do – Drukexpress.pl

Opublikowano 14 marca 2021

Cykl szybkich wywiadów przed wydarzeniem Konferencja Podzlecania Druku, która będzie miała miejsce 19.03.2021 r. Rozmowa z DRUKEXPRESS.PL – drukarnia, która błyskawicznie realizuje zlecenia, dzięki wykorzystaniu możliwości HP Indigo. Ich specjalność to Uszlachetnienia, personalizacja i naklejki premium.

Przedstawicieli firmy Drukexpress usłyszycie podczas Konferencji Podzlecania Druku w Bloku Tematycznym Dropshipping / Outsourcing , który odbywać się będzie między 12:00 – 13:30. Rejestracja na bezpłatne wydarzenie on-line https://iwareprint.pl/konferencja2021

Co jest Waszą najmocniejszą stroną, w czym się specjalizujecie

Drukexpress: Specjalizujemy się w drukach premium i produkcjach wymagających szybkiej realizacji. Nasz park maszynowy pozwala na druk białym kolorem, na nietypowych nośnikach i na szybką i precyzyjną personalizację.

O czym powiecie na wydarzeniu w 2-3 zdaniach podczas Waszej części

Drukexpress: Podczas konferencji opowiemy o unikalnych możliwościach jakie daje nam HP Indigo, przedstawimy korzyści wynikające z dropshippingu i wskażemy czego Nasi Partnerzy mogą od nas oczekiwać. Bez koloryzowania. Same konkrety.

Jakich Partnerów chcecie pozyskać dzięki wydarzeniu do współpracy i co sobie obiecujecie po samym wydarzeniu

Drukexpress: Jesteśmy doskonałym partnerem dla każdej drukarni i agencji reklamowej, która szuka wysokomarżowych produktów premium.
Obserwujemy coraz większe ożywienie wśród małych i średnich sklepów internetowych, które wolą zlecać na zewnątrz druk, konfekcjonowanie i wysyłkę produktów. Te rynki mogą na nas liczyć.

Dziękujemy za rozmowę!

Konferencja Podzlecania Druku > 19.03.2021 r. Rejestracja na wydarzenie on-line wymagana > https://iwareprint.pl/konferencja2021

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)