Blog

Konferencja Podzlecania Druku. 3 pytania do – Drukujtaniej.pl

Opublikowano 17 marca 2021

My pytamy, Drukujtaniej.pl – odpowiada. 3 szybkie pytania to i 3 szybkie odpowiedzi. Konferencja Podzlecania Druku – piątek 19.03.2021 r. Nasi Prelegenci – Drukujtaniej.pl to doświadczeni introligatorzy z nowoczesnym parkiem maszyn drukujących. Zamówisz u nich niezawodnie książki, katalogi, foldery i albumy.

Przedstawicieli Drukujtaniej.pl usłyszycie podczas Konferencji Podzlecania Druku w Bloku Tematycznym Dropshipping / Outsourcing , który odbywać się będzie między 12:00 – 13:30. Rejestracja na bezpłatne wydarzenie wymagana https://iwareprint.pl/konferencja2021

Co jest Waszą najmocniejszą stroną, w czym się specjalizujecie

Drukujtaniej.pl: Dzięki połączeniu doświadczonych pracowników z nowoczesnymi maszynami drukującymi i bogato wyposażoną introligatornią jesteśmy elastyczni i niezawodni.

O czym powiecie na wydarzeniu w 2-3 zdaniach podczas Waszej części

Drukujtaniej.pl: Chcemy pokazać, że dzięki bogatemu i nowoczesnemu wyposażeniu jesteśmy wiarygodnym partnerem gwarantującym wysoką jakość. Daleko nam do wielkich drukarni, co pozwala nam na dużą elastyczność i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klientów. Nasi doświadczeni introligatorzy potrafią połączyć dobre rzemiosło z wysokiej jakości drukiem, co pozwala nam realizować niestandardowe prace.

Jakich Partnerów chcecie pozyskać do współpracy dzięki wydarzeniu i co sobie obiecujecie po samym wydarzeniu

Drukujtaniej.pl: Poszukujemy odbiorców na standardowe produkty udostępniane do podzlecania licząc na nawiązanie długookresowej współpracy. Zależy nam również na pokazaniu możliwości realizacji niestandardowych zamówień oraz zachęceniu do kontaktu w przypadku zapotrzebowanie na nietypowe produkty w niskim nakładzie.

Dziękujemy za rozmowę!

Konferencja Podzlecania Druku > 19.03.2021 r. Rejestracja na wydarzenie on-line wymagana > https://iwareprint.pl/konferencja2021

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)