Blog

Konferencja Podzlecania Druku. 3 pytania do – Kserkop.com

Opublikowano 17 marca 2021

3 szybkie pytania, 3 szybkie odpowiedzi przed Konferencją Podzlecania Druku, która już 19.03.2021 r. Rozmowa z Kserkop.com W Drukarni Kserkop druk realizowany jest przede wszystkim na urządzeniach HP Indigo, które dają szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o podłoża i możliwe uszlachetnienia.

Przedstawicieli firmy Kserkop usłyszycie podczas Konferencji Podzlecania Druku w Bloku Tematycznym Dropshipping / Outsourcing , który odbywać się będzie między 12:00 – 13:30. Rejestracja na bezpłatne wydarzenie wymagana https://iwareprint.pl/konferencja2021

Co jest Waszą najmocniejszą stroną, w czym się specjalizujecie

Kserkop: Druk cyfrowo-offsetowy, commercial & photo printing

O czym powiecie na wydarzeniu w 2-3 zdaniach podczas Waszej części

Kserkop: Na wydarzeniu opowiemy przede wszystkim o ofercie skierowanej do agencji reklamowych, małych i dużych przedsiębiorstw, pragnących zautomatyzować procesy wydruku zleceń dla swoich klientów, przy wykorzystaniu naszego nowoczesnego parku maszynowego. Szczególny nacisk kładziemy na produkty niestandardowe, dlatego to właśnie im poświęcimy znaczną część przydzielonego czasu i właśnie od nich pragniemy rozpocząć współpracę w ramach systemu iWarePrint – Podzlecanie.

Jakich Partnerów chcecie pozyskać do współpracy dzięki wydarzeniu i co sobie obiecujecie po samej Konferencji

Kserkop: Współpracę kierujemy do agencji i drukarni, poszukujących niestandardowych produktów i nieszablonowych rozwiązań w zautomatyzowanym procesie zamawiania.

Dziękujemy za rozmowę!

Konferencja Podzlecania Druku > 19.03.2021 r. Rejestracja na wydarzenie on-line wymagana > https://iwareprint.pl/konferencja2021

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)