Blog

Konferencja Podzlecania Druku. 3 pytania do – Printagram.com

Opublikowano 12 marca 2021

Cykl szybkich wywiadów przed wydarzeniem Konferencja Podzlecania Druku , która będzie miała miejsce 19.03.2021 r. Na pierwszy „strzał” PRINTAGRAM.COM – drukarnia online i pracownia uszlachetniania druku. Specjalizują się m.in w Tłoczenie, hot-stamping , kaszerowanie, lakierowanie, złocenie krawędzi metodami przemysłowymi i tradycyjnymi ręcznymi.

Przedstawicieli firmy Printagram usłyszycie podczas Konferencji Podzlecania Druku w Bloku Tematycznym Dropshipping / Outsourcing , który odbywać się będzie między 12:00 – 13:30. Rejestracja na wydarzenie on-line https://iwareprint.pl/konferencja2021 

Co jest Waszą najmocniejszą stroną, w czym się specjalizujecie 

Printagram: Nasza specjalizacja to produkty ekskluzywne dla klientów bardzo wymagających. Produkty kaszerowane w sensie łączenia wielu warstw papierów ozdobnych, a nie np. opakowań z tektury falistej.

O czym powiecie na wydarzeniu w 2-3 zdaniach podczas Waszej części 

Printagram: O naszych możliwościach związanych z uszlachetnieniem, co potrafimy zrobić. Z przykładami. Również o sensie posiadania oferty produktów z najwyższej półki. O atrakcyjności naszej oferty w stosunku do cen zachodnich. Przygotujemy próbki do wysłania wszystkim chętnym do współpracy.

 Jakich Partnerów chcecie pozyskać dzięki wydarzeniu do współpracy i co sobie obiecujecie po samym wydarzeniu?

Printagram: Drukarnie i agencje które mają zapytania dot. produktów ekskluzywnych. My możemy im to dać. Nie muszą już odsyłać tych klientów lub proponować im półśrodki. Liczymy na kilku partnerów na podzlecanie i może także na uruchomienie jakiś resellerów.

Dziękujemy za rozmowę!

Konferencja Podzlecania Druku > 19.03.2021 r. Rejestracja na wydarzenie on-line https://iwareprint.pl/konferencja2021 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)