Blog

Konferencja Podzlecania Druku on-line !

Opublikowano 02 marca 2021

Podzlecasz część swoich produktów na zewnątrz? Jesteś podwykonawcą i chcesz realizować produkcję dla innych drukarni lub agencji reklamowych? A może chcesz wzbogacić swoją ofertę i sprzedawać na swojej stronie produkty od różnych partnerów biznesowych? Jeśli interesuje Cię temat outsourcingu, dropshippingu, automatyzacji procesów w druku, nie może Cię zabraknąć na naszym wyjątkowym wydarzeniu. Konferencja Podzlecania Druku On-line! Już 19 marca 2021 r.

Zarejestruj się na bezpłatne wydarzenie > iwareprint.pl/konferencja2021 
Data: 19.03.2021 / Godz. 10:00 – 15:30

Nawiążesz współpracę z innymi Drukarniami i Agencjami reklamowymi

Wydarzenie kierujemy do wszystkich ludzi z branży poligraficznej dla których tematyka outsourcingu, dropshippingu czy też prowadzenie biznesu online jest interesująca. To wydarzenie dla Agencji reklamowych, Drukarni, Grafików i tych wszystkich, którzy chcą zwiększyć zakres usług bez konieczności inwestowania w nowe maszyny. To wydarzenie także dla tych, którzy chcą poszerzać swoją ofertę sprzedaży, otwierać nowe kanały sprzedażowe i oferować swoje własne produkty i usługi innym drukarniom i agencjom, realizując dla nich druk i produkcję. Nasze wydarzenie powinno zatem trafić zarówno do tych, którzy już teraz chcą Udostępniać swoje produkty innym, jak i tych, którzy mogą chcieć je Podzlecać.

Poznasz Moduł Podzlecania

Całość wydarzenia związana jest z Modułem Podzlecania w systemie IwarePrint. Moduł, który umożliwia automatyzację outsourcowania produktów i procesów produkcyjnych między drukarniami i agencjami reklamowymi. Moduł, który od momentu premiery (2018 r) jest najczęściej wybieranym modułem w systemie IwarePrint. Wreszcie Moduł, dzięki, któremu możesz podjąć współpracę z ponad dwudziestoma partnerami biznesowymi , który już teraz, umożliwia Ci zaciągnięcie ponad 400 różnych produktów. Poczynając od wizytówek, plakatów, kończąc na smyczach, otwieraczach, czy kubkach reklamowych. 

Posłuchaj liderów poszczególnych segmentów rynkowych

Dowiedz się jakie firmy Udostępniają swoje produkty i poznaj ich przedstawicieli. Posłuchaj w czym się specjalizują. Jakie mają terminy realizacji, ceny i park maszyn. Poznasz tych z, którymi współpracę możesz rozpocząć dziś, jak również tych, których oferta już za chwilę pojawi się w Podzlecaniu. 

Prelegenci

Oprócz przedstawicieli IwarePrint swój udział w Wydarzeniu potwierdziły takie firmy jak (kolejność alfabetyczna): Drukexpress.pl, Drukujtaniej.pl , E-druk.pl , Mprint, Printagram, Spiroprint, Wydrukujemy.to  Liczba Prelegentów wraz z zbliżającym się wydarzeniem będzie rosnąć. 

Zobacz nasze najnowsze narzędzia: Kreator i Preflight

To wreszcie wydarzenie dla tych, którzy chcą poznać narzędzia, które ułatwią im pracę codzienną w Poligrafii. Zaprezentujemy działanie Kreatora , zaprezentujemy najnowszy Moduł Preflight, który umożliwia automatyczne sprawdzanie i poprawianie plików przesyłanych przez Klientów Twojej drukarni i agencji reklamowej. 

Co zyskasz dzięki udziałowi w Konferencji? 

– Poznasz liderów poszczególnych segmentów rynkowych i ich ofertę

– Nawiążesz współpracę z innymi Drukarniami i Agencjami reklamowymi

– Poznasz możliwości pełnej automatyzacji outsourcingu w module Podzlecania IwarePrint

– Dowiesz się jak w łatwy i szybki sposób Udostępniać swoje produkty innym Drukarniom i Agencjom oraz jak poszerzyć sprzedaż o rynki zagraniczne

– Dowiesz się jak poszerzać swoją ofertę i zaciągać produkty od innych na swój sklep internetowy

– Poznasz nowoczesne narzędzia marketingowe i sprzedażowe 

Program Konferencji 

10:00 – 11:30 – Podzlecanie z IwarePrint

12:00 – 13:30 – Outsourcing / Dropshipping

14:00 – 15:30 – Niezbędne narzędzia do pracy

Między blokami wykładowymi, będziemy robić 30 minutową przerwę, podczas, której pokażemy Wam, jak łatwo i szybko uruchomić swoją własną drukarnię on-line! Zapisz się już dziś na Konferencję i bądź na bieżąco z naszym wydarzeniem : https://iwareprint.pl/konferencja2021

Organizator wydarzenia

IwarePrint. Od przeszło 11 lat tworzymy branżę web-to-print w Polsce, jesteśmy jednym z liderów rynku. Przez lata z naszego narzędzia skorzystało i aktywnie korzysta ponad 150 firm. Mamy Klientów w każdej części Polski. Poza granicami, z naszych usług korzystają m.in drukarnie w Czechach, Słowacji, Hiszpanii, Szwecji, Węgrzech. Wśród Klientów posiadamy zarówno drukarnie offsetowe, cyfrowe, wielkoformatowe, jak i agencje reklamowe. Co tydzień w Piątki, dla nowych klientów, organizujemy Webinary on-line – Wprowadzające w świat IwarePrint’a.    

Zapraszamy

Zespół IwarePrint

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)