Blog

Muzeum IwarePrint

Opublikowano 13 stycznia 2022

Zapraszamy Was na podróż w czasie z naszym systemem IwarePrint, rozsiądźcie się wygodnie, przygotujcie coś do picia oraz do jedzenia i może chusteczki na wypadek gdyby komuś zakręciła się w oku łezka ze wzruszenia.

Może być to łza wzruszenia lub łza rozpaczy jak ten czas szybko leci.

Dla nas z kolei będą to łzy szczęścia oraz dumny z tego jak się rozwijamy… 13 lat minęło jak jeden dzień, jak to mawia klasyk. Bez zbędnego przedłużania zapraszamy do podziwiania!

Jako pierwszy był chaos…. a raczej IwarePrint 1.0, jak wyglądał? Zobaczcie sami…

Kolejno przedstawiamy Wam szablony, które były dostępne przez te wszystkie lata istnienia IwarePrint:

A teraz prawdziwa petarda, czyli nowy szablony graficzny dostępny dla użytkowników, którzy zdecydują się na IwarePrint 3.0, przed Wami nasza nowa gwiazda… przywitajcie Nowy Interfejs Graficzny IwarePrint 3.0 *oklaski*

Na pewno także jesteście ciekawi jak wyglądał nasz Panel Administracyjny? A więc przedstawiamy Wam jak zmieniało się nasze oraz Wasze centrum dowodzenia na przestrzeni lat:

Dobrze nas znacie i wiecie, że my nie zwalniamy tempa, a wręcz przeciwnie… my przyśpieszamy!

W trosce o Waszą wygodę i zwiększenie efektywności pracy przedstawiamy Wam mały prototyp nowego widoku Panelu Administracyjnego!

Mamy nadzieję, że ta podróż w czasie była dla Was ciekawym doświadczeniem, my osobiście jesteśmy dumni jak się rozwijamy oraz z kierunku w jakim zmierzamy. Na sam koniec jeszcze parę fotek „z archiwum X”, czyli zdjęcia ze sklepami naszych klientów, które odgrzebaliśmy:

Oj cóż to była za podróż, dziękujemy wytrwałym, którzy dotrwali do końca!

Pozdrawiamy

#zespół IwarePrint

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)