Blog

Nowości w systemie IwarePrint cz. 6

Opublikowano 07 marca 2022

Kolejne, szóste spotkanie on-line z cyklu “Nowości w systemie IwarePrint”. Wydarzenie cykliczne, które na stałe weszło już do naszego kalendarza. Od tego miesiąca wprowadzamy minimalną modyfikację i spotykamy się w każdą drugą środę miesiąca. Zapraszamy do rejestracji i na transmisję na nasz kanał webinarowy.

Co pokazujemy na wydarzeniach?

Na wydarzeniach prezentujemy najnowsze funkcjonalności wprowadzone do naszego systemu więc jest to absolutne must have dla każdego użytkownika IwarePrint. Tym wszystkim, których interesuje temat optymalizacji pracy w drukarni najbliższe wydarzenie powinno przypaść do gustu.

Nowości w Module Produkcja 3.0

O zmianach w samym Module Produkcja pisaliśmy w artykule „IwarePrint 3.0 – MIS i ERP dla poligrafii”. Rzeczy się dzieją więc chętnie naświetlimy Wam zmiany jakie wprowadziliśmy już do Modułu. Na najbliższym spotkaniu pokażemy m.in. stany magazynowe, zaprezentujemy nad czym obecnie pracujemy (Wykres Gantta). Wyjaśnimy również drobne zmiany w Module Preflight oraz dopowiemy o nowościach, które wejdą na systemy produkcyjne w kolejnej aktualizacji.

09 marca 2022 r. Godz. 12:00 – 13:00 Transmisja na naszej stronie Webinarowej

Rejestracja (wymagana) w TYM miejscu.

Transmisja z wydarzenia na naszej stronie webinarowej tj. https://webinaria.iwareprint.pl/

Zapraszamy

#zespół IwarePrint

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)