Blog

Okiem drukarza: cyfrowadrukarniaonline.pl

Opublikowano 09 września 2019

Nowa pozycja w cyklu – „Okiem drukarza”. Raz na jakiś czas zapraszamy Was na rozmowę z przedstawicielem drukarni / agencji, która korzysta z naszego oprogramowania. Dziś zapraszamy na dłuższą rozmowę z przedstawicielem drukarni cyfrowadrukarniaonline.pl.

Dane kontaktowe do osoby dedykowanej do współpracy:

+48 71 782 73 59

biuro@cyfrowadrukarnia.pl

Ustalmy na początku. Do jakiej kategorii druku zaliczymy druk naklejek? Oraz jak sklasyfikujemy https://cyfrowadrukarniaonline.pl/ ? Jaką drukarnią jesteście?

Druk naklejek u nas to druk cyfrowy.
Zarówno arkuszowy (naklejki i etykiety na papierach samoprzylepnych) jak i wielkoformatowy (naklejki na foliach). Tu warto wyjaśnić że „wielkoformatowy” oznacza bardziej rodzaj maszyny (czyli ploter) nie zaś wielkość wydruku. Na ploterze naklejek robi jednocześnie wiele sztuk, nawet bardzo małych i bardzo dokładnych. Nie ma problemu z drukiem znaków mniejszych niż 1 mm i z kolorami nawet tak ciężkimi jak pomarańczowy 😉

Na jakim rynku działacie? Od kiedy z iP?

Naszymi głównymi Klientami są firmy. Duże i mniejsze. Z radością obserwujemy jak rodzą się fajne pomysły na naklejki i jak zamówienia „młodych” firm sukcesywnie się zwiększają. Drukujemy też dla Klientów indywidualnych; w druku cyfrowym nie ma problemu z małymi nakładami.
Z iware znamy się dłuuuugo…

Od zawsze specjalizujecie się w naklejkach. Ile ich macie w swojej ofercie na stronie https://cyfrowadrukarniaonline.pl/ oraz ile ich udostępniacie w module podzlecania?

Myślę że wykonujemy większość płaskich naklejek jakie są na rynku potrzebne i jakie Klienci wymyślą. Jeśli pojawia się zapytanie na które nie ma gotowej odpowiedzi to próbujemy dobrać tak materiały i technologię żeby efekt był taki o jakim Klient myślał.

Terminy realizacji, obłożenie, rabaty dla ww produktów i przyszłych partnerów we współpracy?

Ustalamy terminy przy  składaniu zamówienia i bardzo staramy się ich dotrzymywać. Jeśli widzimy zagrożenie (bo czasem choć bardzo rzadko się to zdarza) rozmawiamy z Klientem wcześniej i ustalamy wszystko dokładnie. Rabaty i inne zasady współpracy ustalamy indywidualnie.

W jakich innych realizacjach czujecie się jeszcze mocni?

Oprócz naklejek drukujemy plakaty na papierze, rollupy, etykiety samoprzylepne i inne, które można znaleźć na naszej stronie.

Wiem, że oprócz tego że udostępniacie swoje produkty, szukacie sprawdzonych partnerów w drugą stronę od których chcecie podzlecać produkty, które wzbogacą Waszą ofertę. Z czego to wynika i jakie drukarnie interesują Was w podzlecaniu?

Czasem mamy do czynienia ze spiętrzeniem terminów, a wiemy że u naszych Partnerów może ono być w innym momencie, wtedy możemy się posiłkować podzlecając. Poza tym jeśli Klient będzie mógł zlecić w jednym miejscu wszystko, to chętnie mu to zorganizujemy. Cenimy kontakt bezpośredni i proste uzgodnienia.

Czyli nie zawsze czynnikiem determinującym jest kasa? 

Kasa pojawia się po tym jak zlecenie jest zrobione tak jak trzeba. Wtedy wszyscy są zadowoleni.

Wracając do https://cyfrowadrukarniaonline.pl/. Jak widzicie rozwój swojej drukarni w okresie najbliższych pięciu lat? 

Zautomatyzowanie procesu zamawiania (choć niektórzy wolą tradycyjne maile, ale zamawianie przez sklep ma te zaletę że precyzuje wymagania i pozwala uniknąć nieporozumień). Mimo automatyzacji myślę że warto będzie zachowywać kontakt z Klientem. Wydaje się że jest to nasza wspólna duża przewaga nad wielkimi bezosobowymi firmo-instytucjami.

Od nas tyle – Dziękujemy za wywiad!

Wkrótce powrócimy do Was z kolejną częścią cyklu “Okiem drukarza”.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)