Blog

Pakiet Startowy IwarePrint – Czas start!

Opublikowano 22 stycznia 2021

Z początkiem roku informowaliśmy Was o zmianach jakie będą zachodziły w IwarePrint w pierwszym kwartale 2021 r. Rzeczy się dzieją. Warto zatem opisać, kolejny etap zmian.  Dziś zajmiemy się “Pakietem Startowym IwarePrint”. To dość dobra okazja, zwłaszcza, że Program wystartował.

Jak było przez ostatnie lata

Przez ostatnie 4 lata, uruchamiając indywidualnie system do testów, na stronie https://creator.iwareprint.pl/ , nasi przyszłi klienci mieli pełną dowolność co do wyboru Modułów na start. Bazowym od zawsze był Moduł E-commerce (czyli nasz wielki sklep), słynny nieodłączalny moduł, do którego dobieramy resztę. Pozostałe moduły, według własnych potrzeb. Każdy dodatkowy moduł, rozbudowuje system o dodatkowe funkcjonalności, zwiększając jego możliwości.

Dobry handlowiec, gdy zauważy wątpliwości Klienta, postara się je rozwiać i wytłumaczyć niejasności. Co jednak w sytuacji, gdy Klient uruchamia sam, bez naszego udziału? Zgadniecie? Przez cały ten czas, mieliśmy wysyp systemów testowych, albo z jednym modułem E-commerce, albo z kompletem sześciu modułów. Żadnego stanu pośredniego, co najwyżej wyjątki, potwierdzające regułę. Był za to jeden, stale powtarzający się element. Klienci, którzy uruchamiali system indywidualnie (bez naszego przeprowadzenia handlowego) z jednym modułem E-commerce, zupełnie nie wiedzieli co się dzieje w pozostałych. O dziwo (no może nie aż tak bardzo), tych uruchamiających z kompletem modułów, przygniatał ogrom funkcjonalności IwarePrint. Pozostawieni z przewodnikiem, materiałami technicznymi, 30 dniami na poznanie wszystkich modułów (no bo uruchamiali na raz) – o dziwo (po raz trzeci) – osiągali taki sam efekt, jak Ci z Modułem E-commerce. Zupełnie nie wiedzieli co się dzieje we wszystkich sześciu modułach IwarePrint. Zamknięte koło. Poddawali się, zanim tak na dobrą sprawę, moduły poznali. Powracali na kolejne testy..No nie zgadniecie..Z jednym bazowym modułem. Jakie to mało piękna strata czasu Klienta i kwadratura zachowań.

Oczywiście, po drodze pojawiły się Moduły, które cieszyły i cieszą większą popularnością (Podzlecanie np). Była Konferencja Podzlecania Druku, wywołaliśmy rewolucję w poligrafii, uruchomiliśmy Moduł Kreator, ale co do zasady “na testach”, raczej trzymaliśmy się tego samego. W większości albo 1 moduł, albo wszystkie. Problem jest oczywiście bardziej złożony i zupełnie nie należy traktować go zero-jedynkowo. Każdego Klienta da się zaprosić do poznania modułu. Nie w tym jest problem. Problem jest jednak wtedy, gdy ten Klient przez nasze ręce nie przejdzie (wszak system można uruchomić samemu, bez naszej potrzeby).

Zapewne źle komunikujący cennik, może zbyt duża ilość informacji na raz, może zbyt duży “rozstrzał” w naszym systemie (pozdrawiamy te 150 funkcjonalności wprowadzonych na przestrzeni ostatnich 3 lat). Może, to po prostu, błąd polegający na nieumiejętnym wprowadzeniu Klienta w świat IwarePrint’a. Na pewno nie jedna rzecz była determinująca. Stąd m.in też zmiany, które wprowadzamy. Poprawa ergonomii i ułatwienie korzystania z Panelu będzie zapewne tematem kolejnych zmian, dziś jednak postanowiliśmy się pochylić nad zagadnieniem Wprowadzenia w świat IwarePrint’a

Pakiet Startowy IwarePrint

Wystarczy już komunikowania ile kosztuje 1 moduł, a ile 3 a ile 4. Co da odpalenie 3 modułów, a na co przełoży się 6. Czy na pewno Klient wie co znaczy Reseller. Halo, czy ktoś na pewno dobrze zrozumiał słowo – Bazowy. Oczywiście to dość ważne, wciąż mowa o Twoich pieniądzach, ale umówmy się – nie o pieniądze chodzi na start a o możliwości i pełne poznanie systemu. My od Was nie wymagamy pieniędzy na start, chcemy dać się poznać.

Zatem. Wchodząc na stronę cennika iP wita Was prosty i czytelny komunikat.
Pakiet Startowy IwarePrint na 3 miesiące. Uruchamiasz na start system z 6 modułami. Przez 90 dni płacisz tylko za Moduł E-commerce.

Sama zmiana załatwi temat? Oczywiście, że nie. Przez okres 3 miesięcy przeprowadzimy Cię za rękę a później sam zadecydujesz jakie moduły zostawiasz.

Już startować, czy poczekać na Was?

To chyba też idealny czas na to, żeby powiedzieć, że jak nie lubisz czytać to możesz posłuchać.

https://calendly.com/iware-print-sprzedaz/prezentacja-systemu-iwareprint

Zacznijmy od spotkania Wprowadzającego. Znajdź wygodną dla siebie chwilę i umów się na prezentację on-line nt. platformy IwarePrint. Poznaj możliwości naszego systemu. To pomaga.

Podczas 60 minutowego spotkania on-line opowiemy Ci z grubsza o wszystkich modułach jakie występują w iP. Zrobimy tzw wstępniak. Opowiemy Ci o procesie uruchomienia systemu do testów. Wprowadzimy w świat szkoleń dedykowanych bezpośrednio dla Ciebie. Na tej pierwszym spotkaniu pokażemy jak poruszać się po systemie i jak będą wyglądały Twoje dalsze szkolenia wprowadzające. Zaprosimy do odpalenia systemu na https://creator.iwareprint.pl/ i wystartujemy z….testami i szkoleniami.

5 szkoleń w 10 dni

Jeszcze raz. Uruchamiasz system z sześcioma modułami IwarePrint. Przez okres 90 dni korzystasz z sześciu modułów systemu IwarePrint, płacąc jedynie cenę bazowego systemu IwarePrint. Po ustaniu okresu 90 dni pojedynczy moduł zgodnie z cennikiem. Oferta nie dotyczy Modułu Kreator.

A co z modułem E-Commerce?

Za niego płacisz po 10 dniach. Po odpaleniu systemu do testów masz 10 dni by podjąć decyzję czy kontynuujemy dalej. Przez te 10 dni zamierzamy spotkać się z Tobą pięć razy, podczas szkoleń on-line.

Jakie szkolenia w pierwszych 10 dniach

Pierwsze 10 dni do podjęcia decyzji zorganizujemy 5 szkoleń:

Szkolenie 1 – Cykl zamówienia w iP / Dodanie grafika do modułu E-commerce
Szkolenie 2 – Jak dodać produkty w iP
Szkolenie 3 – Jak skonfigurować Przesyłki, Kurierów i Rodzaje Wysyłek w iP
Szkolenie 4 – Jak edytować grafikę w iP / CMS
Szkolenie 5 – Marketing, Klienci, Ustawienia dodatkowe w systemie iP

Na podstawie naszych szkoleń, możliwości systemowych podejmujesz decyzję czy kontynuujemy współpracę abonamentową. Jeśli tak, po pierwszych 10 dniach testów wnosisz opłatę abonamentową (wprost proporcjonalną do ilości dni wykorzystanych w miesiącu) za Moduł E-Commerce na testowanym systemie (500 zł netto /m-sc koszt Modułu E-commerce) . Na tym etapie możesz oczywiście zrezygnować z kontynuowania współpracy abonamentowej.

Kolejne 5 szkoleń w kolejnych 6 tygodniach

Jak wygląda sytuacja po 10 dniach? Rozpoczynamy cykl kolejnych szkoleń.

Tym razem, szkolenia z poszczególnych modułów
Szkolenie 1 – Moduł Produkcja
Szkolenie 2 – Moduł Podzlecanie
Szkolenie 3 – Moduł Handlowiec
Szkolenie 4 – Moduł Preflight
Szkolenie 5 – Moduł Reseller

Przez okres 80 dni spokojnie przeprowadzimy Cię przez wszystkie moduły IwarePrint. Na koniec podejmiemy wspólną decyzję co do korzystania z pojedynczych modułów.

Jak wygląda cennik po 90 dniach ?

•          moduł E-COMMERCE 2.0 500,00 zł  netto/m-c   

oraz dodatkowych modułów :  (opcjonalnie)

•          moduł PODZLECANIE 2.0                  250,00 zł netto/m-c       

•          moduł PRODUKCJA 2.0                     250,00 zł netto/m-c 

•          modułu PREFLIGHT  2.0                    250,00 zł netto/m-c   

•         moduł RESELLER  2.0                      250,00 zł netto/m-c 

•          moduł HANDLOWIEC 2.0                  250,00 zł netto/m-c

A co z Kreatorem?

Pakiet Startowy IwarePrint nie dotyczy siódmego modułu w systemie tj. Modułu Kreator. Moduł Kreator Wydruków podąża swoją własną ścieżką rozwojową. Za niego rozliczamy się stale, w cyklu miesięcznych opłat (500 zł netto).

Sam Moduł Kreator Wydruków zostaje zainstalowany na indywidualnym systemie Klienta w momencie gotowości do podjęcia współpracy abonamentowej. Nie wcześniej jednak niż 10 dni od daty uruchomienia Pakietu Startowego IwarePrint (dla nowych Klientów).

Instalacja na indywidualnym systemie oznacza automatyczne uruchomienie płatności abonamentowych w cyklu miesięcznym. Tu również oczywiście obowiązuje zasada mówiąca o tym, żeby móc korzystać z Modułu Kreator Wydruków wymagane jest posiadanie minimum modułu E-commerce w systemie IwarePrint.

Testy jak i sama decyzja co do współpracy na kreatorach odbywa się na systemie demo do tego dedykowanym. Szczegółowe informacje możesz zobaczyć na stronie http://kreatorwydrukow.pl/ Tam też znajdziesz niezbędne odnośniki do systemu demo, instrukcji technicznych System demo Kreatora Wydruków tj. http://creatordemo.iwareprint.pl/

Pracę z Kreatorem rozpocznij od szkolenia

https://calendly.com/iware-print-sprzedaz/modul-kreator-wydrukow

Tu, podobnie jak w przypadku startu z poznaniem systemu IwarePrint, zapraszamy w pierwszej kolejności na indywidualne spotkanie on-line. Na spotkaniu pokażemy na jakich produktach działa Kreator. Pokażemy jak w prosty i szybki sposób stworzyć własny projekt w kreatorze. Jak wgrywać szablony do projektów w kreatorze. Dowiesz się więcej o takich rzeczach jak Impozycja, Mockupy, Placeholdery. Dopiero na podstawie indywidualnego spotkania zdecydujemy co dalej.

Jestem już Waszym Klientem, chcę przetestować inne Moduły

Zapraszamy. Na każdy z modułów wchodzących w skład Pakietu Startowego IwarePrint przysługuje 10 bezpłatnych dni testów. Przez te 10 dni na pewno uda nam się zorganizować spotkanie on-line, przeprowadzić Cię przez moduł krok po kroku, czy też pokazać niezbędne materiały techniczne w sekcji BAZY WIEDZY na Help’ie. A jeśli chodzi o Kreator? Tu zapraszamy na wspomniane wyżej spotkanie.

Wszystko jasne? Możemy zaczynać?

Zatem, startujemy już z tymi szkoleniami!

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)