Blog

Podsumowanie naszego udziału w RemaDays 2021

Opublikowano 21 września 2021

Zapraszamy na krótkie podsumowanie Targów RemaDays (15-17.09.2021) z perspektywy stoiska IwarePrint. Krótko zwięźle i na temat tego co pokazaliśmy na tegorocznej edycji. Na co położyliśmy największy nacisk. Jaki moduł cieszył się największym zainteresowaniem. Kto z Klientów odwiedził nas na stoisku w większym wymiarze czasowym.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays to wydarzenie w którym bierzemy udział rokrocznie. W tym roku z przyczyn oczywistych wydarzenie przyciągnęło i mniej wystawców i mniej odwiedzających. Całość wydarzenia odbywała się tym razem w jednej Hali Ptak Warsaw Expo. Nie oznacza to wcale, że wracamy niezadowoleni. Targi po prostu były bardziej kameralne. Mieliśmy więcej niż zazwyczaj czasu na dłuższe i konkretniejsze rozmowy. Nawiązaliśmy sporo ciekawych kontaktów, które mamy nadzieję zamienią się w sukces sprzedażowy. Oprócz rozmów o naszym systemie sporo było zapytań ze strony uczestników targów o to czy nas system może wchodzić w skład Programu Wsparcie MSP w obszarze cyfryzacji – Bony na cyfryzację (tak może) do, których nabór właśnie wystartował.

Nasze stoisko zlokalizowane było w Hala F, stoisko C11. W tym roku wyjątkowo duże, równe 60 m2.
Skupiliśmy się na promocji kilku ważnych dla nas aspektów systemu IwarePrint.

Stanowisko – Pakiet Startowy IwarePrint

To tu opowiadaliśmy o naszym Pakiecie Startowym IwarePrint. To z tego stanowiska przechodziło się dalej do konkretnych Modułów. Nasza reprezentacja była dość mocna co widać po załączonym obrazku.

Duże zainteresowanie Modułem Kreator Wydruków

Moduł cieszył się dużym zainteresowaniem, największym podczas 3 dni targowych. Również z uwagi na fakt, że przy tym stanowisku, na dużym ekranie telewizora, prezentowaliśmy pełnie możliwości Kreatora, na zróżnicowanych produktach. Przez smycze, długopisy, kubki, flagi, wizytówki, plakaty, obrazy, foto książki, foto kalendarze aż do skarpetek i flag reklamowych. Na fali rozmów z Kontrahentami na Targach postanowiliśmy zorganizować godzinny Webinar dedykowany właśnie Kreatorowi Wydruków. Czwartek godzina 09:30 (równa godzina). Rejestracja i transmisja TUTAJ.

Moduł Produkcja i jego rozbudowa

Osobna „wysepka” na naszym stoisku dedykowana była Modułowi do zarządzania Produkcją w naszym systemie. Moduł, który umożliwia nadzór i kontrolę nad procesami produkcyjnymi już teraz cieszy się dość dużym zainteresowaniem w IwarePrint, stąd pomysł na jego większą prezentację. Odbyliśmy kilka ciekawych rozmów z naszymi obecnymi Klientami. Niewykluczone, że przy wprowadzaniu wersji IwarePrint 3.0 przygotujemy wersję Modułu Produkcja: Podstawową i Rozbudowaną. Do rozmów jeszcze będziemy wracać.

Dropshipping i Outsourcing w Poligrafii – Moduł Podzlecania i nasi goście na stoisku

Moduł, który w dalszym ciągu cieszy się największą popularnością w IwarePrint musiał mieć swoje osobne stanowisko. Na stoisku przez trzy dni, razem z nami czas spędziło, kilku Klientów korzystających z Modułu Podzlecania. Podziękowania za odwiedziny kierujemy do: Wydrukujemy.to , Printagram, Web-to-print.pl, Mrint, Drukujtaniej.pl, E-druk. Sam moduł jak co roku, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Na targach głównie ze strony Agencji Reklamowych, które poszukują sprawdzonych Partnerów do współpracy. Znaleźliśmy również czas by podczas Targów domówić kilka ciekawych tematów. Już wkrótce ze swoją ofertą pojawi się kilka firm, które wzbogacą już teraz, dość dużą, ofertę w Module Podzlecania.

Krótko podsumowując. Dziekujemy i zapraszamy na DWA wydarzenia

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska. W najbliższych dniach nasi przedstawiciele skontaktują się z każdym indywidualnie. Natomiast już teraz zapraszamy na DWA wydarzenia, zarówno tych, którzy byli z nami na Targach jak i tych, których w Warszawie być nie mogło. Spotkania dedykujemy tym wszystkim, którzy chcą zapoznać się bardziej szczegółowo z naszym systemem.

Na tym wydarzeniu pokażemy jak działa nasz Kreator Wydruków. Link do wydarzenia i rejestracji: TUTAJ

Na wydarzeniu, które wystartuje równo godzinę po pierwszym wprowadzimy Was w świat IwarePrint od strony działania i współpracy. Omówimy 6 Podstawowych Modułów IwarePrint. Opowiemy o szkoleniach i materiałach technicznych, które dla Was mamy. Uruchomimy testowo system IwarePrint i pokażemy jak się po nim sprawnie poruszać. Dowiecie się również co nas wyróżnia i dlaczego warto pracować na naszym systemie Web2Print.
Link do wydarzenia i rejestracji: TUTAJ

Do zobaczenia. Do usłyszenia

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)