Blog

Premiera: Moduł Kreator w systemie iwarePRINT 2.0

Opublikowano 15 czerwca 2020

Premiera. Już jest. W dodatku w dwóch odsłonach. Moduł Kreator składający się z Kreatora Wydruków oraz Kreatora Opakowań trafił do oferty. Najnowszy moduł pozwala na tworzenie projektów graficznych na produktach, które oferujemy w swoim sklepie on-line.

To już siódmy Moduł systemu iwarePRINT. A żeby móc korzystać z Modułu Kreator wymagane jest posiadanie minimum modułu E-commerce (czyli sklepu on-line).

W ramach Modułu Kreator do wyboru mamy DWA niezależne Kreatory i DWIE niezależne licencje:

1) Moduł Kreator Wydruków

2) Moduł Kreator Opakowań

Modułowi Kreator Opakowań poświęcimy osobny wpis, dziś zajmiemy się

Tak naprawdę większość produktów do, których potrzebujemy Kreator na swoim sklepie on-line zawiera się w Module Kreator Wydruków.

Klient może modyfikować projekty graficzne z przygotowanych wcześniej przez drukarnię szablonów graficznych, lub też tworzyć projekt graficzny zupełnie od zera, z wykorzystaniem funkcji „Pusty Szablon”.

Na jakich produktach działa Kreator Wydruków?

Wizytówki / Plakaty / Ulotki / Foto kalendarze / Foto książki / Foto albumy / Naklejki / Branding / Skarpetki / Kubki / Flagi / Etui Na telefony / Puzzle / Koperty / Długopisy / Koszulki / Klabki i wiele innych.

Tak naprawdę ogranicza nas tylko i wyłącznie  wyobraźnia, zasób produktów na sklepie, no i osobna licencja na opakowania. 

Klient na sklepie on-line może tworzyć indywidualne projekty graficzne z użyciem Kreatora z przygotowanych wcześniej szablonów graficznych. Ma też możliwość tworzenia projektu graficznego zupełnie od zera, z wykorzystaniem funkcji „Pusty Szablon”. 

Szablony graficzne

To bazowe szablony projektów. To na ich podstawie klient będzie mógł stworzyć swój własny projekt lub edytować te przygotowane indywidualnie przez drukarnie. Szablony do projektów każda drukarnia tworzy indywidualnie. Liczba szablonów, formatów jest nieskończona. Same szablony graficzne do projektów powstają w programie Adobe Photoshop (pliki PSD) lub Adobe InDesign (pliki IDML).

Photoshop (PSD), inDesign (IDML) – na tych programach pracujemy

To właśnie w programie Adobe Photoshop lub też Adobe Indesign tworzy się szablony, mockupy (służące w kreatorze do Impozycji i Podglądu projektu) jak również placeholdery, którą następnie wgrywamy do systemu iwarePRINT. To na etapie pracy w programie graficznym, decydujemy co klient, będzie mógł edytować w kreatorze. W szczegóły techniczne nie ma co przesadnie wchodzić w tym wpisie (poświęcimy kilka zagadnień na ten temat w osobnych artykułach), warto dodać w ramach wstępu. Można korzystać z inteligentnych obiektów w szablonach PSD. Można tworzyć Placeholdery do zdjęć (z ramkami, nie-prostokątne, nieregularne kształty). Można również generować pliki ze zmiennymi danymi. Bezpośrednio w systemie, tworzymy linie bezpieczeństwa, linie składania, linie cięcia. Drukarnia może wgrywać własne czcionki, Klient też ma taką możliwość. Kreator pozwala nam tworzyć własne galerie produktowe, tworzyć kategorie produktów. Możliwości jest wiele a to dlatego, że..

Różne scenariusze, dla różnych produktów

Łatwo wyobrazić sobie sytuację w, której Klient, przy zakupie foto-kalendarzy, decydując się na ich zakup w czerwcu chciałby,żeby jego kalendarz rozpoczynał się od tego konkretnego miesiąca i kończył w maju roku przyszłego. Inny Klient, który projektuje Kubek w Kreatorze, chce mieć możliwość zmiany koloru kubka na etapie projektowania. Nie chce o tym decydować na wcześniejszym etapie, konfigurowania produktu. Jeszcze inny Klient, który projektuje naklejkę prostokątną, chciałby móc zobaczyć, czy jednak nie lepsza, na tym konkretnym projekcie będzie okrągła. Czy jest to możliwe? Tak, jak najbardziej. Różne produkty mogą mieć różne scenariusze (Typy) postępowania. Kreator Wydruków może mieć zupełnie inną ścieżkę postępowania dla Wizytówki (projekt + podgląd), inną ścieżkę dla Kalendarzy (wybór msc początkowego), jeszcze inną dla Obrazów Foto (planujemy w niedługim czasie integrację z Adobe Stock) czy też dla Koszulek, Klapek (widoki 3D) czy kłódek reklamowych.

Gdzie przetestować działanie kreatora? LP > http://kreatorwydrukow.pl/

kreatorwydrukow.pl

Testy jak i sama decyzja co do współpracy na kreatorach odbywają się na systemie demo do tego dedykowanym. Szczegółowe informacje można zobaczyć na stronie http://kreatorwydrukow.pl/ Strona w całości dedykowana jest Modułowi Kreator Wydruków. Tam też znajdują się niezbędne odnośniki do systemu demo, instrukcji technicznych.

Ile kosztuje Moduł Kreator Wydruków

Zakup modułu Kreator Wydruków oferujemy w dwóch dostępnych wersjach abonamentowych (pkt 1 i 2)  i jednej w licencji opłaty jednorazowej (pkt3)

1) Wersja abonamentowa – opłata miesięczna – 500 zł netto

2) Wersja abonamentowa – opłata roczna jednorazowa – 20 % rabat – 4800 zł netto

3) Wersja w opłacie jednorazowej * opłata jednorazowa – 40.000 zł netto

* Licencja na moduł zostaje przyznana bezterminowo z okresem jednego roku gwarancji (aktualizacji). Po roku czasu Klient ma możliwość wykupienia aktualizacji rocznych. Nie jest to jednak wymóg konieczny. Aktualizacje roczne moduł Kreator Wydruków opłata jednorazowa (opcjonalnie) to koszt 10 000 zł netto.

Aktualizacje systemowe w wersji abonamentowej, Klient otrzymuje zawsze bezpłatnie.

Kreator Wydruków zostaje zainstalowany na indywidualnym systemie Klienta w momencie gotowości do podjęcia współpracy abonamentowej lub w wersji jednorazowej. Instalacja na indywidualnym systemie oznacza automatyczne uruchomienie płatności abonamentowych w cyklu miesięcznym lub w cyklu opłaty jednorazowej – rocznej. Klient otrzymuje indywidualny klucz do swojej wersji kreatora, zainstalowanej na jego systemie iwarePRINT.

Umów się na Prezentację on-line z naszym przedstawicielem i poznaj możliwości Kreatora Wydruków.

Zapraszamy na 60 minutową wideokonferencje on-line nt. najnowszego modułu Kreator Wydruków w systemie iwarePRINT. W wygodnym dla Was terminie. Na wideoprezentacji pokażemy jak wgrywać i tworzyć szablony do projektów w kreatorze. Pokażemy jak w prosty i szybki sposób stworzyć własny projekt w kreatorze, jak działa Impozycja. Słów kilka o mockupach, placeholderach.

Zapraszamy do rezerwacji naszego czasu. Spotkania można rezerwować z 60 dniowym wyprzedzeniem czasowym.

https://calendly.com/iware-print-sprzedaz/modul-kreator-wydrukow

Zapraszamy do kontaktu, na prezentacje

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi. Wystarczy zostawić do siebie namiary pod adresem bok@iwaretest.pl W pierwszej kolejności polecamy wspomnianą wcześniej videoprezentacje on-line. Pomoże w pełni zrozumieć zasady działania Modułu Kreator Wydruków. Wprowadzi Was indywidualnie w temat. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji naszego czasu!

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)