Blog

Rozmowy w kolorze cz.2. Marketing w drukarni internetowej

Opublikowano 12 kwietnia 2022

W marcu br. wystartowaliśmy z naszym podcastem „Rozmowy w kolorze”. Zapraszamy na wydanie kwietniowe i część drugą naszych rozmów. Tym razem spotkanie poświęcimy zagadnieniu “Marketingu w drukarni internetowej”. Gościem specjalnym Błażej Cybowski – Head of Marketing Agencja.com | Sembot.com Porozmawiamy o ogólnie pojętym marketingu dla drukarni. Błażej podzieli się wiedzą i 9-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej, w której budował niemal od podstaw sukces aktualnie jednej z największych drukarni w Europie.

Rozmowy w kolorze cz. 2 – “Marketing w drukarni internetowej”

Tych, którzy chcą uczestniczyć w spotkaniu na żywo zapraszamy do rejestracji na wydarzenie video. Spotkanie 20 kwietnia br. o godz. 12:00. Rejestracja w TYM miejscu. Wydarzenie na żywo transmitowane na naszym kanale webinarowym > https://iwareprint.pl/webinaria/

Po wydarzeniu na żywo odcinek drugi podcastu Rozmowy w kolorze usłyszeć będziecie mogli na naszym SPOTIFY.

Podczas zbliżającego się wydarzenia porozmawiamy o ogólnie pojętym marketingu dla drukarni. Błażej podzieli się wiedzą i 9-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej, w której budował niemal od podstaw sukces aktualnie jednej z największych drukarni w Europie.

Rozmowy w kolorze cz. 1  – “Jak zwiększyć przychody drukarni internetowej” – poprzedni odcinek

Premierowy odcinek poświęciliśmy gadżetom reklamowym. Gościem specjalnym był Adam Burzyński – Spirtoprint.pl Rozmowę usłyszeć możecie TUTAJ.

Zapraszam w imieniu własnym i naszego gościa!

Łukasz Głośny 

#zespół IwarePrint


Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)