Blog

Uruchom IwarePrint z nami! Tydzień szkoleń.

Opublikowano 13 lutego 2021

Tydzień spotkań z IwarePrint składa się z minimum jednego webinaru i pięciu szkoleń. Chcesz wiedzieć jak wygląda nasz regularny cykl tygodnia pracy z nowym klientem? To o tyle ciekawe, że zawsze możesz być jego częścią. Zapraszamy! Krótki przewodnik po cyklicznych szkoleniach i jednym stałym piątkowym webinarze.

Pracujemy w trybie piątek – piątek

Nie zrozumcie nas źle. Mimo wszystko w weekend staramy się łapać oddech, ale tak nam lepiej, dzielić cykl tygodnia. Odkąd wprowadziliśmy Pakiet Startowy IwarePrint, wprowadzamy coraz więcej automatyzmów, również w szkoleniach on-line. W piątki możemy spotkać się nawet i dwa razy, ale po kolei.

Każda środa, godzina 12:00 > Webinar w IwarePrint

Wydarzenia zarówno dla obecnych jak i przyszłych Klientów IwarePrint. Co tydzień inny temat spotkania online. Te spotkania to kuźnia przyszłej współpracy. Wprowadzenie w temat IwarePrint globalnie. Na nim dowiesz się jakie dajemy Ci możliwości, to co nas wyróżnia i dlaczego warto pracować na naszym systemie web2print. Rejestracja na spotkania jest wymagana i odbywa się na http://webinaria.iwareprint.pl/ Tam też znajdziecie najbardziej aktualną listę wydarzeń webinarowych.

Szkolenia od Poniedziałku do Piątku 

Każdy z Klientów, który uruchomi system testowy – po naszych piątkowych webinarach, trafia w szpony cyklu szkoleniowego. Sam proces uruchomienia trwa równe 2 minuty. Super, jeśli zrobisz to przed poniedziałkiem. Szkolenia są oczywiście dodatkiem. Nawet bez szkoleń rozwijamy stale naszą BAZE WIEDZY. Żebyśmy się dobrze zrozumieli. Nic nie stoi na przeszkodzie by system do testów, uruchomić w przykładowy czwartek. Piszemy tu o pewnej ścieżce szkoleń. 

Każde z tych szkoleń jest otwarte, zawsze pod tym samym linkiem

Odbywają się w określonych dniach tygodnia, o tych samych porach. Nie są ze sobą powiązane tematycznie. Przykładowo, nie trzeba być być na pierwszych trzech, by zrozumieć kontekst. Jeśli uruchomiłeś system we wspomniany czwartek, nic nie stoi na przeszkodzie by pierwszym Twoim szkoleniem było te piątkowe.  Nic też, nie stoi na przeszkodzie, by wziąć udział w szkoleniach, nie posiadając u nas aktywnego systemu na testach. Jeśli pozwoli Ci to podjąć decyzję “na przyszłość” – czuj się zaproszony. Jeśli potrzebujesz wziąć w nich więcej niż raz, również. 

Oczywiście, będąc naszym klientem już dłuższy czas, także można się pojawić na szkoleniach. Warto jednak pamiętać o tym, że poziom rozeznania, stałego klienta w systemie, na pewno jest, na zdecydowanie wyższym poziomie, aniżeli osoby startującej z iP.  Natomiast dość łatwo nam, wyobrazić sobie sytuację, że wprowadzamy za Was, nowego pracownika na system, właśnie dzięki – naszym cyklicznym szkoleniom. 

Szkolenie 1 – Temat: Cykl zamówienia w iP 
Termin: Poniedziałki. Godz. 12:00 Czas trwania: 45 minut 
REJESTRACJA > TUTAJ

Dowiedz się jak wygląda proces zamówienia w iP. Zarówno od strony frontend’u (sklepu), jak i jego obsługi w Panelu Administracyjnym (bekhend). Poznaj zasadę czterech głównych statusów zamówienia. Tutaj też zrobimy wstęp do modułu Produkcja.  Zobacz jak dodać do systemu pracowników: grafik, pracownika produkcyjnego czy księgowego.

Szkolenie 2 – Jak dodać produkt w iP
Termin: Wtorki Godz. 12:00 Czas trwania: 60 minut 
REJESTRACJA > TUTAJ

Poznaj dwie metody kalkulacji w IwarePrint. Zrozumiesz jak łatwym procesem jest dodawanie produktu do systemu. Na szkoleniu zobaczysz tajniki tworzenia produktu opartego na arkuszach excel jak i tworzonego na plikach CSV tzw. wariantach.

Szkolenie 3 – Jak skonfigurować Przesyłki, Kurierów i Rodzaje Wysyłek w iP
Termin: Środy Godz. 14:00 Czas trwania: 45 minut 
REJESTRACJA > TUTAJ

Czym jest bazowy koszt wysyłki i jak tworzyć rodzaje wysyłek do swojego sklepu on-line. Pokażemy jak poprawnie skonfigurować wagę produktu. Wprowadzimy w integracje z kurierami DPD, UPS, GLS, DHL, InPost. 

Szkolenie 4 – Interfejs graficzny Twojego sklepu on-line
Termin: Czwartki Godz. 12:00 Czas trwania: 45 minut 
REJESTRACJA > TUTAJ

Od czego rozpocząć modyfikację skórki bazowej, którą wybrało się na start? Co zrobić w sytuacji, gdy projekt jest bardziej rozbudowany graficznie. Wprowadzenie w edycję grafiki na sklepie on-line. Pokażemy również jak zrobili to inni. 

Szkolenie 5 – Marketing, Klienci, Ustawienia dodatkowe w systemie iP
Termin: Piątki Godz. 12:00 Czas trwania: 45 minut 
REJESTRACJA > TUTAJ

Jak tworzyć rabaty i kody rabatowe w systemie. Na czym polega funkcja Multiuser. Powrócimy na koniec do ustawień dodatkowych dla Modułu E-commerce. Słów kilka o bezpłatnych próbkach, opiniach. 

Gdy do tego wszystkiego, dołożymy na koniec CALENDLY – czyli nasz kalendarz indywidualnych spotkań on-line, wyjdzie na to, że nasze dwa główne działy tj. Sprzedaż i Helpdesk są do Waszej dyspozycji praktycznie cały czas.

Do usłyszenia w sieci zatem!  

Szkoleniowy team IwarePrint

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)