Blog

Webinar: Jak zoptymalizować pracę Grafika w drukarni internetowej?

Opublikowano 06 grudnia 2021

15 grudnia organizujemy wydarzenie on-line “Jak zoptymalizować pracę grafika w drukarni internetowej?”. Na webinarze opowiemy o roli grafika w sprawnym procesie obsługi klienta drukarni internetowej. Pokażemy jak system IwarePrint ułatwia pracę grafikowi drukarni, jak usprawnia proces Prepress w drukarni oraz jak przebiega automatyczny proces weryfikacji plików – Preflight. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda stanowisko pracy grafika w systemie IwarePrint zapraszamy na 60 minutowe wydarzenie on-line.

Rola grafika w systemie IwarePrint jest kluczowa. W naszym systemie to grafik odpowiada za sprawdzanie plików przesyłanych przez klientów do zamówienia. To również grafik przygotowuje pliki graficzne dla klienta, jeśli ten na etapie zamawiania produktu na sklepie on-line, wybrał opcję stworzenia projektu graficznego przez drukarnie.

Niezależnie od tego czy grafik w systemie IwarePrint wykonuje prace przy sprawdzaniu plików manualnie czy automatycznie – za pomocą automatycznej weryfikacji plików ujętych w Module Preflight, czy też tworzy projekty graficzne za klienta – to właśnie grafik w systemie IwarePrint odpowiada ażeby zamówienie klienta trafiło dalej do procesów produkcyjnych.

Na wydarzeniu zaprezentujemy narzędzia IwarePrint z jakich może korzystać grafik by jego codzienna praca z klientem była bardziej zautomatyzowana. Pokażemy jak wygląda rola grafika w systemie IwarePrint w Modułach E-commerce, Preflight oraz Kreator.

Chronologicznie przejdziemy przez zakładkę Prepress w systemie IwarePrint służącą do pracy grafika, omówimy jego stanowisko pracy. Zademonstrujemy działanie automatycznej weryfikacji plików w IwarePrint. Objaśnimy z jakich statusów w systemie grafik może korzystać aby zautomatyzować swoją pracę. Chwil parę poświęcimy też możliwym integracjom dodatkowym z zewnętrznymi oprogramowaniami takimi jak PuzzleFlow czy Callas.

Wydarzenie odbędzie się w środę, 15 grudnia 2021 r. godz. 12:00 – 13:00. Rejestracja na wydarzenie wymagana : https://iwareprint.pl/webinaria/

Zapraszamy !
#Team IwarePrint

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)