Blog

Webinar: Uruchom drukarnie on-line z nami!

Opublikowano 01 lutego 2021

Cykliczne spotkania co piątek! Zarezerwuj dla nas godzinę i zajrzyj na nasz Webinar wprowadzający w świat IwarePrint. Dowiedz się jakie dajemy Ci możliwości, to co nas wyróżnia i dlaczego warto pracować na naszym systemie e-commerce. Spotkania zawsze w piątki. Zawsze o godz. 12:00. Zapraszamy!

Wydarzenie dla osób zainteresowanych poznaniem systemu IwarePrint. Liczba osób ograniczona do 50.

Dowiedz się czym jest IwarePrint

Na spotkaniu opowiemy Ci o naszym systemie typu web-to-print. Wprowadzimy Cię w świat SIEDMIU modułów IwarePrint. Opowiemy o tym w jaki sposób obsługujemy duże drukarnie, zespoły grafików, agencje reklamowe.

Sprawdź jakie dajemy Ci możliwości

Poznaj główne funkcjonalności naszego systemu. Zapewniamy, jest ich trochę. Dowiesz się o tym, że z jednej strony IwarePrint to narzędzie umożliwiające sprzedaż przez Internet (klasyczny web-to-print), a z drugiej strony, rozbudowany system, pozwalający zarządzać i planować organizację pracy całej firmy (klasyczny ERP).

Posłuchaj o tym co nas wyróżnia i dlaczego IwarePrint

No bo właściwie dlaczego my, a nie konkurencja? Co tak naprawdę nas wyróżnia, jak zbudowany jest system IwarePrint i dlaczego IwarePrint a nie inny? Przyjdź posłuchać. Niezależnie od wszystkiego, obecność w Internecie w ciągu najbliższych 2-3 lat jest koniecznością dla każdej drukarni i agencji reklamowej działającej na rynku poligraficznym.

Każdy piątek, godzina 12:00. Rejestracja na wydarzenie wymagana

Rejestracja odbywa się na stronie: http://webinaria.iwareprint.pl/ Spotkanie dla pierwszych 50 osób, dlatego nie warto zostawiać rejestracji na ostatnią chwilę. Na ok 30 min przed startem webinarium otrzymacie od nas maila wraz z linkiem do wydarzenia.

Zapraszamy !

Do zobaczenia

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)