кет казино онлайн pin up
arrow back

Kontakt w CMS

uwaga
Uwaga!

Żaden poważny sklep internetowy, w tym przypadku drukarnia, nie może obejść się bez strony Kontakt. Klienci zaglądają tu w poszukiwaniu podstawowych danych o firmie – adresu firmy, numeru telefonu, adresu email oraz godzin funkcjonowania firmy.

Zakładka CMS > Kontakt umożliwia uzupełnienie danych teleadresowych firmy. Domyślnie wprowadzone są tu przykładowe dane, które należy zaktualizować na własne. W tym celu należy kliknąć przycisk Edytuj.

W wyświetlonym formularzu należy podać dane firmy.

Pole Opis powala wprowadzić na stronie Kontakt dodatkowe informacje nie ujęte w formularzu, na przykład: godziny pracy firmy.

W szablonie #6 na stronie Kontakt występują dodatkowe pola Secretariat i Dział techniczny. Istnieje możliwość ich modyfikacji przez edycję szablonu – zostało to opisane w artykule: Sekretariat i dział techniczny w szablonie nr 6

Mapa Google na stronie Kontakt

Opcje Pokaż dymek, Latitude, Longitude i Zawartość dymka związane są bezpośrednio z funkcją wyświetlania mapy Google na stronie Kontakt.

Uwaga! Do poprawnego funkcjonowania map Google Maps należy podać klucz Google Maps API w sekcji Ustawienia > Ustawienia > Google.

Wartości Szerokości i Długości geograficznej (Latitude, Longitude) należy pobrać z map Google po wpisaniu adresu firmy.

Mapa na stronie Kontakt posiada opcję wyświetlania dymka z treścią

Opcję dymka można włączyć przez jej zaznaczenie w formularzu. Treść dymka należy uzupełnić w przeznaczonym do tego polu edytora.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)