кет казино онлайн pin up
arrow back

Magazyn 3.0 – Wymiana materiałów

uwaga
Uwaga!

Funkcjonalność pozwala na zamianę materiałów uwzględniając określony współczynnik zamiany. Jest to przydatne w przypadku zamawiania materiału o większym formacie niż wykorzystywany w produkcie.

Przykładowo gotowy produkt drukujemy na arkuszach w formacie B2, niestety nasz dostawca nie ma na stanie takiego formatu ale ma do sprzedaży odpowiedni typ papieru tylko w rozmiarze B1. W tej sytuacji możemy złożyć zamówienie na potrzebną ilość większych arkuszy a następnie pociąć na odpowiednie formatki i zamienić materiały w systemie.

W celu dokonania zamiany, po zamówieniu i przyjęciu większego materiału przechodzimy do panelu głównego Magazynu i klikamy przycisk “Wymień” 

Zostaniemy przekierowani do okna wymiany materiałów.

Po lewej stronie znajdują się opcje dotyczące materiału który ma być pobrany z magazynu w celu wymiany. Z listy rozwijanej wybieramy interesujący nas materiał w naszym przypadku będą to Arkusze B1 – 350 kreda mat. Poniżej wyświetli się lista zamówień. Możemy wybrać z którego zamówienia system ma pobrać ilość do wymiany. W tym miejscu określamy też ile danego materiału chcemy wymienić. Pod spodem system wyświetla całkowitą sumę dostępna do wymiany.

Natomiast po prawej stronie są ustawienia materiału jaki ma być dodany do magazynu. Za pomocą listy rozwijanej decydujemy jaki to ma być materiał.

Ilość jaka będzie dodana możemy określić na dwa sposoby. Za pomocą znajdującego się w środkowej części okna Współczynnika wymiany lub możemy wpisać bezpośrednio ilość jaka ma być dodana. W pierwszym wypadku po wpisaniu współczynnika system sam obliczy ilość materiału jaka będzie dodana. Jeżeli wpiszemy ilość bezpośrednio wtedy system sam dostosowuje wartość współczynnika. Współczynnik wymiany nie musi być liczbą całkowitą.

Poniżej pola z ilością znajduje się koszt dodanego materiału, który obliczany jest automatycznie na podstawie ceny wybranych zamówień  materiału do wymiany. Kosz ten możemy dowolnie zmienić.

Jest możliwość dodania komentarza z powodem wymiany.

W dolnej części okna znajduje się tabelka zawierająca historię wcześniejszych wymian.

Operację finalizujemy klikając przycisk: “Dokonaj wymiany”

W panelu głównym magazynu przy pozycjach, które brały udział w wymianie zapisuje się odpowiednia informacja.

Po kliknięciu w wymianę pojawi się okno zawierające szczegóły operacji.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)