кет казино онлайн pin up
arrow back

Sprzedaż międzynarodowa reseller

uwaga
Uwaga!

Sprzedaż międzynarodowa

Moduł resellerski wspiera sprzedaż międzynarodową i pozwala na utworzenie osobnego sklepu w dowolnym języku oraz walucie.

Język

Ustawienia języka oparte są na tłumaczeniu. W sekcji Ustawienia > Języki. Tutaj po dodaniu języka, można wygenerować słownik z frazami do tłumaczenia. Po wgraniu pliku z tłumaczeniem możliwe jest korzystanie z tego języka w drukarni resellerskiej.

Reseller ma możliwość zmiany języka panelu administracyjnego na inny niż domyślny (na czas trwania sesji):

screen wyboru języka

Waluta

Podobnie, jak z językiem, aby móc wybrać walutę dla resellera, należy ją wcześniej dodać do systemu, w sekcji Ustawienia > Waluty.

Kurs walut podawane w tym miejscu są wykorzystywane jedynie do statystyk. Ceny produktów powinny więc być podawane dla resellera (w cennikach, lub za pomocą modyfikatora cen) w wartościach ostatecznych.

Przykładowo, jeśli dany produkt kosztuje 40 zł, a ceną u resellera jest 10 €, to w cenniku w kolumnie Cena dla resellera należy wpisać 10.

Faktura dla klienta resellera

Język faktury i waluta są zależne od języka i waluty drukarni, w której zostało złożone zamówienie. Przykładowo, drukarnia główna jest w języku polskim i walucie PLN, reseller w języku angielskim i walucie Euro. Jeśli zamówienie zostanie złożone w resellerze, faktura będzie wystawiona w języku angielskim i w walucie Euro.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)