кет казино онлайн pin up
arrow back

Instrukcja – kalendarz z wyborem miesiąca początkowego

uwaga
Uwaga!

Podstawowe informacje o typie szablonu 'kalendarz’ znajdują się pod adresem http://test.iwareprint.pl/help/baza-wiedzy/kreator-wydrukow/kreator-w-systemie-ip/typ-szablonu-kalendarz/

Przy tworzeniu kalendarzy z wyborem miesiąca początkowego najważniejszą rzeczą, o której trzeba pamiętać jest utworzenie odpowiedniej liczby miesięcy dodatkowych. Jeżeli tworzymy je w InDesign to tworzymy dodatkowe strony już w programie (ważne: kreator ładuje tylko pierwszy plik IDML, kolejne nie będą czytane więc wszystkie strony projektu muszą być zawarte w jednym pliku).

Przy tworzeniu kalendarzy w Photoshopie, każdy plik jest osobną stroną. Ważna jest kolejność dodanych plików w panelu administracyjnym. Tutaj też obowiązuje zasada, że pierwsza strona jest zawsze okładką. To, z ilu miesięcy klient będzie mógł wybrać swój miesiąc początkowy zależy od ilości dodanych ekstra stron do projektu. W przykładzie, gdzie wgrywamy okładkę i 24 miesiące (zaczynając od stycznia 2021) klient będzie miał wybór miesiąca początkowego między 01-2021 a 01-2022. Wgrany szablon będzie się składał z okładki, wybranego miesiąca początkowego i kolejnych następujących 11 miesięcy (ogółem 13 stron).

Po stronie panelu administracyjnego zmieniamy typ na ‘kalendarz’. To powoduje, że przy odpowiednio stworzonym i skonfigurowanym szablonie klient będzie miał możliwość wyboru miesiąca początkowego.

Poniżej przykładowa konfiguracja szablonu stworzonego w InDesign

W efekcie, po wybraniu szablonu, klient końcowy będzie miał możliwość wyboru miesięcy z listy rozwijanej:

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)