кет казино онлайн pin up
arrow back

Panel administracyjny

uwaga
Uwaga!

Panel administracyjny

Centrum dowodzenia drukarni z uruchomionymi wszystkimi modułami.

Górna belka Panelu Administracyjnego

Stan magazynowy

Ikona będzie widoczna jeśli zostanie uruchomiona funkcja, która pozwala na nadzorowanie stanów magazynowych w iwarePRINT. Dostępne wyłącznie w module Produkcja.

Ticket Tracking

System komunikacji między Twoją drukarnią a naszym helpdeskiem. Jeśli masz pytania odnośnie funkcjonalności systemu, nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w naszym FAQ lub chcesz zgłosić błąd – kliknij w symbol koperty.
Film instruktażowy przedstawiający proces wysyłania zapytania tutaj: link.

Szybka konfiguracja

Szybka konfiguracja powstała, aby maksymalnie skrócić czas przystosowywania systemu. Jest dostępna po kliknięciu pomarańczowego koła zębatego w górnym menu.
Umożliwia ona dostęp do najważniejszych elementów konfiguracyjnych bez znajomości systemu. Za pomocą prostych kreatorów ustawimy podstawowe dane (firmy, korespondencji), wgramy logo, skonfigurujemy serwer SMTP czy też produkty. Każda z operacji ma przewidziany czas realizacji. Proces rozpoczynamy poprzez kliknięcie różdżki po lewej stronie lub przycisku Rozpocznij po prawej.

Język drukarni


Umożliwia zmianę języka jeśli utworzyłeś nowy słownik.
Ustawienia > Główna Drukarnia: Tłumaczenia

Wybór Drukarni


Jeśli korzystasz z modułu Reseller w tym miejscu możesz przełączyć się między sklepami.

Wyszukiwarka


Jeśli potrzebujesz szybko odnaleźć element menu, produkt, zlecenie lub artykuł pomocy w FAQ – skorzystaj z wyszukiwarki!
Wyszukiwarka znajduje się w górnej części Panelu Administracyjnego.
Przeszukuje ona równocześnie kilka zasobów, więc dla wygody, wyniki wyszukiwania zostały podzielone na grupy:

 • Menu – link w tej kolumnie przeniesie Cię do edycji elementu, który wyszukałeś, np.: wpisując w wyszukiwarce “Parametry” i wybierając wynik po lewej stronie zostaniesz przeniesiony do menu edycji parametrów.
 • Pomoc – każdy link w tej kolumnie przeniesie Cię do wybranego artykułu pomocy lub filmu instruktażowego na naszym FAQ.
 • Asortyment – wpisując nazwę jednego z produktów i wybierając wynik wyszukiwania, zostaniesz przeniesiony do menu edycji produktu.
 • Użytkownicy – wyszukiwarka odnajduje Twoich klientów, między innymi po takich parametrach jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, numer zamówienia czy nawet po produkcie, który zamówili.
 • Zlecenia – zlecenia zostaną wyszukane już po wpisaniu pierwszej części ich nazwy. Po najechaniu kursorem myszy na wybrane zamówienie, wyświetli się dodatkowe okno ze szczegółowymi informacjami.

Pomoc


W każdym widoku dostępne są podpowiedzi – wystarczy kliknąć w znak zapytania:

By rozwinąć menu i wyświetlić dostępne artykuły pomocy dla danej sekcji:

 

Wszystkie pomoce (instrukcje, filmy instruktażowe, FAQ) zostały zgromadzone w BAZA WIEDZY.

Przełączanie widoku


Szybkie przełączanie między panelem administracyjnym a sklepem odbywa się za pomocą kliknięcia w miniaturkę w prawym górnym rogu ekranu. To prosty sposób na sprawdzanie nowo wprowadzonych produktów lub poprawek w Twojej drukarni.

Równie łatwo możesz przejść z widoku sklepu do panelu zarządzania drukarnią – gdy jesteś zalogowany w systemie jako administrator, w lewym górnym rogu dostępny będzie przycisk Panel administracyjny – wystarczy jedno kliknięcie, by się do niego przenieść.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

  IwarePrint Code & Design
  Umów się na prezentację systemu
  Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
  +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)