кет казино онлайн pin up
arrow back

Wyłączenie wgrywania plików do produktu

uwaga
Uwaga!

Termin wdrożenia: 2020-02-10

Aktualizacja: 6.9.0

 

Wprowadzono funkcję wyłączenia wgrywania plików do produktu

Funkcjonalność ta pozwala na wyłączenie możliwości wgrywania plików do zamówień produktów gdy ustawimy w parametrze rolę “Sposób dostarczania produktu” na “Bez projektu” dla odpowiedniej wartości tego parametru. Jeśli chcemy żeby była możliwość dodawania plików do produktu należy ustawić “Sposób dostarczania produktu” jako “Standardowy”.

W celu ustawienia roli parametru “Sposób dostarczania projektu” przechodzimy do sekcji Asortyment > Parametry i wybieramy interesujący parametr. W widoku parametru przechodzimy na dół strony i klikamy “Edytuj role”. Włączamy “Sposób dostarczania projektu”.

Jeśli przy wartości parametru ustawimy “Bez projektu” na stronie nie będzie możliwości wgrania pliku do zamówienia, zarówno w widoku produktu jak i w koszyku, potwierdzeniu zamówienia oraz w Panelu Klienta. Ukrycie przycisków “Dodaj plik” zadziała gdy klient wybierze wartość parametru z przypisaną rolą “Bez projektu”.

Prz tworzeniu oferty w Panelu Handlowca, parametr “Bez projektu” nie wyłącza możliwości wgrania pliku dla handlowca. Jednak klient przy akceptowaniu oferty lub w dalszych etapach zamówienia nie będzie mógł dodać pliku do tego zamówienia.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)