кет казино онлайн pin up
arrow back

Magazyn 3.0 – Zamienniki materiałów

uwaga
Uwaga!

Do magazynu możemy wprowadzić grupy zamienników. Są to  materiały, które mogą być zdjęte ze stanu i wykorzystane do realizacji zamówienia w przypadku braku oryginalnego materiału. Grupy te ustawiamy w nowym menu: Ustawienia > Magazyn 3.0 – grupy zamienników.

Po kliknięciu przycisku: wpisujemy nazwę grupy np.: Zamiennik na papier – 350g kreda mat arkusz B2 i wybieramy jeden z trzech dostępnych typów aktywacji.

Do wyboru mamy:

 • Aktywuj gdy stan z rezerwacją jest poniżej poziomu ostrzeżenia – zamiennik będzie użyty gdy stan z rezerwacją osiągnie ustawiony stan ostrzeżenia,
 • Aktywuj gdy stan jest poniżej poziomu ostrzeżenia – zamiennik będzie użyty gdy stan faktyczny osiągnie ustawiony stan ostrzeżenia,
 • Aktywuj zawsze – zamiennik będzie zawsze użyty.

Następnie przechodzimy do menu Ustawienia > Magazyn 3.0 – materiały i dodajemy do systemu materiał, który ma być zamiennikiem i przypisujemy go do grupy zamienników.

W kolejnym kroku wybieramy materiał dla którego ma być stosowany zamiennik i dodajemy go do tej samej grupy zamienników.

Po wykonaniu tych czynności w przypadku gdy zostaną spełnione warunki aktywujące to zamiast glównego materiału do realizacji zamówienia użyty zostanie zamiennik.

Informacja o tym znajdzie się zarówno w panelu magazyny jak i w szczegółach zlecenia.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

  IwarePrint Code & Design
  Umów się na prezentację systemu
  Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
  +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)