кет казино онлайн pin up
arrow back

Podzlecanie uproszczone

uwaga
Uwaga!

Podzlecanie uproszczone

Podzlecanie uproszczone pozwala w szybki i prosty sposób podzlecać produkcję tym drukarniom, które nie korzystają z systemu iwarePRINT lub z modułu Podzlecania. W przeciwieństwie do standardowego podzlecania, w podzlecaniu uproszczonym to drukarnia korzystająca z oprogramowania iwarePRINT musi przygotować produkt odpowiadający standardom podwykonawcy oraz wgrać go do swojego systemu. Sam przekaz informacji odbywa się drogą mailową.

Konfiguracja Podzlecania uproszczonego

 1. Zacznijmy od dodania podwykonawcy do systemu. W tym celu wchodzimy w Ustawienia > Podzlecanie uproszczone > Dodaj, a następnie uzupełniamy pola z adresem e-mail oraz nazwą podwykonawcy. Na podany adres będzie wychodziła informacja o podzlecaniu.
 2. Gdy już dodamy podwykonawcę do systemu, przechodzimy do Ustawienia > Podzlecanie uproszczoneustawienia i przypisujemy dodanego przez nas podwykonawcę do produktów, które chcemy podzlecić. Ważne, by po dopasowaniu podwykonawcy do produktów kliknąć Zapisz, które znajduje się pod listą produktów.
 3. Przygotowanie treści wiadomości mailowej, którą podwykonawca będzie od nas otrzymywać odbywa się w Ustawienia > Mailing > Dodaj.

Przykładowa treść maila podzlecania uproszczonego

Zamówienie do druku na {order.product} nr {order.number}

Proszę o realizację:

Zamówienia nr {order.number}

Realizacja do {order.realization-ends-date} do 10:00 godz.

Informacja od klienta do zlecenia :

{info}

Plik poniżej w linku:

?{foreach mail.order.files file}

 ?{=file.publicDownloadAnchor.viewResult}

?{endforeach}

Karta Technologiczna:

?{=mail.order.publicTechnologyCardAnchor.viewResult}

 

Po stworzeniu maila wyświetli się także lista dostępnych tagów, które również mogą posłużyć do dopasowania treści wiadomości.

 1. Mamy już gotową wiadomość – teraz należy ją przypisać do odpowiedniego Zdarzenia mailingowego. W tym celu otwieramy Ustawienia > Mailing zdarzenia > Podzlecanie (uproszczone) > Edytuj i przypisujemy nasz nowy mail do tego zdarzenia, po czym zapisujemy.
 2. Całe Podzlecanie uproszczone jest już skonfigurowane. Teraz gdy klient zamówi dany produkt w naszym sklepie, w szczegółach zamówienia pojawi się nowy przycisk:

Po jego kliknięciu będziemy mogli wybrać podwykonawcę oraz przekazać mu dodatkowe informacje. Po potwierdzeniu podwykonawca dostanie od nas wcześniej przygotowaną wiadomość.

Proces został zakończony, a pozostałe etapy realizowane są już poza systemem.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

  IwarePrint Code & Design
  Umów się na prezentację systemu
  Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
  +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)