кет казино онлайн pin up
arrow back

Widok zlecenia zależny od danego statusu druku [ Produkcja 3.0 ]

uwaga
Uwaga!

Nowa funkcjonalność dzięki której możliwe jest dostosowanie wyświetlanych informacji w panelu zlecenia w zależności od statusu produkcyjnego na którym dane zlecenie się znajduje.

W celu zdefiniowania jakie informacje mają być wyświetlane dla poszczególnych statusów przechodzimy do menu: Ustawienia > Widok zlecenia

Po przejściu do tego menu pojawi się tabela, która zawiera wszystkie statusy produkcyjne jakie mamy ustawione w drukarni (na zdjęciu zaznaczone kolorem żółtym), oraz dostępne  elementy widoku zlecenia których wyświetlanie możemy modyfikować (na zdjęciu zaznaczone kolorem zielonym).

Modyfikacji dokonujemy zaznaczając lub odznaczając odpowiednie kwadraciki (checkboxy).

Domyślnie wszystkie są zaznaczone. Kliknięcie na checkbox przy nazwie statusu powoduje zaznaczenie lub odznaczenie całej kolumny, natomiast kliknięcie checkboxa przy nazwie elementu spowoduje zaznaczenie lub odznaczenie całego wiersza.

Wprowadzone zmiany zapisujemy klikając przycisk Zapisz

Administrator ma możliwość podejrzenia jak wygląda widok zlecenia dla danego statusu. Po przejściu do szczegółów zlecenia, które znajduje się w realizacji obok przycisku: “Przejdź do zamówienia” znajduje się lista rozwijana: Widok zlecenia, dzięki której można sprawdzić jak wyglądają poszczególne widoki dla statusów produkcyjnych przypisanych do tego zlecenia.

Przykładowe widoki:

Dodatkowo istnieje możliwość dowolnego stylizowania widoków za pomocą kodu HTML. Możemy to zrobić przechodząc do zakładki CMS > Własne widoki, gdzie można dodać własny widok zlecenia zależny od statusu druku.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

    IwarePrint Code & Design
    Umów się na prezentację systemu
    Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
    +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)