кет казино онлайн pin up
arrow back

Program Resellerski i automatyczny instalator

uwaga
Uwaga!

Funkcjonalność pozwala na automatyczne rozstawianie resellerów podczas którego kopiowana jest przygotowana wcześniej drukarnia reseller.

Proces przebiega w następujący sposób. W pierwszej kolejności przygotowujemy prototypowego resellera który będzie potem kopiowany przy tworzeniu kolejnych resellerów. Następnie umieszczamy na stronie link do formularza zgłoszeniowego. Klient zgłasza chęć współpracy za pomocą wcześniej wspomnianego formularza zgłoszeniowego. Drukarnia główna musi zaakceptować zgłoszenie. Klient może sam uruchomić instalator klikając w link w mailu potwierdzającym akceptacje lub może to zrobić drukarnia główna.

Przygotowanie resellera do kopiowania

Przygotowanie resellera, który będzie później kopiowany przy rozstawianiu kolejnych przebiega w sposób, który jest już szczegółowo opisany na naszym helpie. Poniżej znajdują się linki do instrukcji poszczególnych kroków.

 1. Krok pierwszy – dodanie domeny – https://iwareprint.pl/help/reseller/jak-stworzyc-resellera-domena-w-resellerze-krok-pierwszy/
 2. Krok drugi – utworzenie resellera – https://iwareprint.pl/help/reseller/utworzenie-drukarni-w-resellerze-krok-drugi/ – typ resellera musi być ustawiony na Zewnętrzny.
 3. Krok trzeci – udostępnienie produktów – https://iwareprint.pl/help/reseller/udostepnianie-produktow-i-sposob-towarowania-w-resellerze/
 4. Krok czwarty – kopiowanie treści – https://iwareprint.pl/help/reseller/kopiowanie-danych-w-resellerze/ – w treść artykułów zawierających dane adresowe resellera można użyć następujących tagów dzięki który nie trzeba ręcznie wpisywać tych danych adresowych:
  • ${system.settings.nazwa}
  • ${system.settings.nip}
  • ${system.settings.ulica}
  • ${system.settings.nr-budynku}
  • ${system.settings.nr-lokalu}
  • ${system.settings.kod-pocztowy}
  • ${system.settings.miasto}

Gdy nasz prototyp będzie gotowy przechodzimy do menu Ustawienia > Ustawienia > Ustawienia główne i z listy rozwijanej w pozycji Reseller – zapytania o program resellerski – prototyp wybieramy stworzonego wcześniej resellera.

 

 

Formularz zgłoszeniowy do programu resellerskiego

 

Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem: http://domena drukarni głównej/reseller/request

Będzie dostępny dopiero po włączeniu w Ustawienia > Ustawienia > Ustawienia główne w pozycji Reseller – zapytania o program resellerski – włączone (beta) z listy wybieramy Tak

 

Ten link można wysłać bezpośrednio do agencji z którą chcemy współpracować lub umieścić go na stronie sklepu. Przykładowo można go umieścić w górnym menu jak na screenie poniżej.

Aby to zrobić przechodzimy do menu CMS > Menu. W dowolnej sekcji ( przykładowo Górne menu ) klikamy przycisk Nowy element. Wpisujemy nazwę np. Zgłoś się do programu reseller, typ zostawiamy ( automatycznie powinien być wybrany „Własny url” ) na koniec w polu Url wklejamy link do formularza i klikamy przycisk Zapisz.

 

 

Proces instalowania Resellera

Proces rozstawiania resellera przebiega w następujący sposób.

Klient po kliknięciu w link zostaje przekierowany do formularza, gdzie uzupełnia dane takie jak: Nazwa drukarni, dane kontaktowe, wgrywa logo i dodaje domenę. Po czym klika przycisk Wyślij.

W panelu administracyjnym pojawi się komunikat o nowym zgłoszeniu dodatkowo wysyła się powiadomienie mailowe do administracji.

Po kliknięciu w ikonę powiadomienia zostajemy przekierowani do widoku zgłoszeń gdzie możemy zaakceptować lub odrzucić prośbę.

Po kliknięciu przycisku Zaakceptuj zostanie wysłany mail do klienta z linkiem do instalatora, który przekierowuje do formularza w którym klient uzupełnia dane do logowania i płatności PayU. Po kliknięciu przycisku Instaluj reseller zostanie utworzony.

Istnieje możliwość zainstalowania resellera za klienta. W tym celu w menu Ustawienia >Zgłoszenia do programu resellera (beta) klikamy przycisk Oczekuje na instalację, następnie Przejdź do instalatora uzupełniamy dane za klienta i klikamy przycisk Instaluj.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Na bieżąco i z tematem pod reką.

  IwarePrint Code & Design
  Umów się na prezentację systemu
  Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.
  +48 533 025 708 (w sprawach sprzedażowych)